«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Що робити, якщо ви рано почали сивіти

Перший сивий волос — не той подарунок, якого чекаєш на 20-річчя. Розбираємося, як реагувати на таке раннє нагадування про неминучу старість, що робити з сивим волоссям і чи варто їх соромитися.

Чому волосся сивіє Якщо буквально – то через те, що клітини організму перестають виробляти фарбувальний пігмент меланін. З віком це відбувається у всіх людей, тому сиве волосся помилково асоціюють виключно зі старістю. Хоча в молодості волосся теж може почати втрачати пігмент, причому без всяких аномалій. Пише - stm.net.ua

Причиною ранньої сивини може бути захворювання, наприклад, вітіліго, але найчастіше у всьому винна спадковість. Якщо хтось із батьків почав рано сивіти, з ймовірністю в 80% тебе чекає та ж доля. Кавказькі люди, як правило, сивіють рано, а афроамериканці і азіати пізніше, ніж інші етноси. Стрес теж грає роль у втраті пігменту, але для цього знову ж потрібна генетична схильність. Що робити Засіб, який може відновити або стимулювати вироблення меланіну, поки не знайдено. Так що, якщо виявила у себе сиве волосся, є два варіанти: Пофарбувати. Не намагайся виривати сиві волосинки.

Ефект невеликий – на місці одного волоса виросте інший. Крім того, ти ризикуєш пошкодити фолікули і назавжди порушити ріст волосся. Оптимальний спосіб замаскувати сивину — фарбування. Вибирай кольори близькі до твого природного. Якщо сивіють тільки окремі волосинки, а не пасма, спробуй змішане фарбування. Додай кілька світлих відблисків до натурального кольору, і сиві пасма не будуть кидатися в очі, навіть коли відросте біля коренів. Найбільша проблема в разі фарбування сивого волосся – відросле коріння особливо кидається в очі. Користуйся короткостроковими засобами, наприклад, маскуючим спреєм. Такий захід допоможе витримати перерву хоча б в 6-8 тижнів між фарбуваннями. Не соромитися сивини. Сьогодні, коли культ ідеального тіла поступається місцем бодіпозитиву, рішення зберігати свої особливості, а не маскувати їх здається цілком логічним. З сивиною як і раніше пов’язано багато стигм – вона асоціюється зі старістю, недоглянутістю, але це такий же стереотип, як те, що жінка обов’язково повинна носити спідницю або посміхатися. Разом з тим попелястий колір волосся зараз один з найактуальніших. Молоді дівчата і кінодіви фарбуються «в сивину», щоб зробити свою зовнішність особливою. Кілька безбарвних пасом цілком можуть стати гармонійною частиною твого образу. Те, наскільки приємно сивина виглядає в волоссі, багато в чому залежить від натурального кольору. Темні пасма, як правило, сивіють рівним попелястим кольором і створюють гарний контраст на тлі інших. Світле волосся, посивівши, можуть придбати жовтуватий відтінок і виглядати не дуже симпатично. Миритися з сивим волоссям або маскувати його — залежить від твого власного комфорту. Якщо подобаєшся собі, то немає ніяких причин мучити волосся фарбою. Тим більше не варто робити це через тиск оточуючих, які вважають, що жінка з сивиною — «це непристойно». Як доглядати за сивим волоссям Сиве волосся відрізняються від інших не тільки кольором, але і структурою. Втративши пігмент, воно стає більш пористими і вразливими. Коли велика частина волосся вже сива, варто перейти на спеціальні засоби догляду. Якщо пігмент втратили тільки кілька волосків і пасом, досить додаткового захисту. Сиве волосся більше пошкоджуються від ультрафіолетових променів, тому користуйся сонцезахисним спреєм. Для волосся з сивиною найкраще підходять короткі стрижки. Сиве волосся стає жорстким, тому, коли вони відростають, їм складно надати доглянутий вигляд. Пікс, каре або подовжений боб полегшать тобі укладку і максимально віддалять від асоціацій з віком.

 

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі