Тихий вбивця шлюбу, який реально страшніше сексу і грошей
“Відразу після одруження ми з дружиною відвідали семінар, присвячений реабілітації жертв торгівлі людьми. У розмові з аудиторією ведучий поставив питання, що стосується шлюбу:” Яка причина більшості розлучень? “.
Я вважав себе експертом в цьому питанні, так як тільки недавно брав участь в дошлюбної консультації. Я швидко підняв руку і відповів: “Гроші, секс і спілкування”.
Потім подивився на свою дружину, яка сидить поруч, і посміхнувся.
Занадто легко.
“Неправильно, – гаркнув ведучий. – Це лише симптоми реальної проблеми”.
На цих зборах я, новоспечений чоловік і зелений гордовитий молодик, отримав урок смирення і кращу пораду про шлюб, про який міг тільки мріяти. Ось він.
“Причина, по якій шлюб закінчується розлученням, проста: незадоволені очікування. Це вбивця шлюбів!” – сказав ведучий.
Я спробував усвідомити його слова. Багато що з того, що було сказано потім, я не почув. Я був надто зайнятий думками про всі незадоволені очікування, з якими вже зіткнувся через місяць після одруження.
Незадоволені очікування – це причина не тільки розлучень, а й невдалого життя.
Антоніо Бандерас сказав дуже мудрі слова: “Очікування – причина всіх розчарувань”.
Неважливо, самотні ви чи одружені, працюєте або безробітні, старі чи молоді. Від незадоволених очікувань ніхто не застрахований.
Я математик, тому люблю розв’язувати рівняння. Ось одне з них:
Очікування – РЕАЛЬНІСТЬ = Розчарування.
Давайте я поясню все по пунктах:
1) Очікування.
Коли я приходжу з роботи додому, то очікується, що побачу там свою дружину в чистому фартуху з посмішкою на обличчі і ідеально прибраними волоссям.
Наша однорічна дочка не буде вередувати і розкидати їжу, ми разом повечеряємо в тиші і спокої, потім підемо на прогулянку.
2) РЕАЛЬНІСТЬ.
Я затримуюся на роботі і приходжу додому на тридцять хвилин пізніше. Немає навіть натяку на вечерю. Дружину я знаходжу за комп’ютером, вона намагається доробити проект, щоб вкластися в термін, хоча він уже давно минув. Її втомлені очі говорять самі за себе – вечері можна не чекати.
Тоді я пробираюся через розкидані по підлозі іграшки до дитини, беру його з собою на кухню і саджу на дитячий стілець. Дивлячись на сир і хліб, намагаюся придумати, що ж приготувати на вечерю. Ідея – гарячі бутерброди.
Крикуну дитині я суну яблучне пюре, а сам беруся за справу.
В кінці дня ми з дружиною завалюємося на диван не в силах помити посуд і прибрати іграшки.
Нікуди ми, звичайно ж, не підемо.
Що ми отримуємо в результаті? Розчарування.
Так, часто так буває, що наші очікування залишаються незадоволеними, і нас осягає розчарування.
Яке може бути рішення цієї проблеми? Дивіться на речі РЕАЛЬНО, не чекайте занадто багато від інших.
Коли ви стикаєтеся з ситуацією, яка вас не задовольняє, відкиньте на якийсь час свої очікування і змиріться з реальністю, поки не зможете її як-небудь змінити “.