«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Захистіть свій дім від злодіїв: поради для тих, хто їде у відпустку

Літо - пора відпусток та відпочинку, який, звісно ж, асоціюється із приємними емоціями. Однак для когось цей період може принести великі неприємності, адже саме влітку активізуються квартирні злодії. Що ж робити, щоб убезпечити свій будинок і спокійно відправитися відпочивати?

Публікуємо докладну інструкцію від Головного управління Національної поліції в Київській області.

1. Не варто розповідати знайомим про дату відпустки і цінне майно. Перед пограбуванням злодії часто проводять свого роду "розслідування" - намагаються дізнатися, чи зберігаєте ви вдома гроші, де ви їх ховаєте, чи є у вас коштовності і так далі. Також грабіжникам важливо знати, коли ви поїдете з дому, тому про дати своїх поїздок краще не поширюватися.

2. Забудьте про пости в аеропортах. Всі ми любимо цю справу, але Селфі перед від'їздом можуть зіграти злий жарт. Зловмисники побачать, що вас вже немає вдома і відразу ж візьмуться за справу.

3. Попросіть сусідів наглядати за вашим житлом. Якщо ви їм довіряєте, залиште ключ і попросіть періодично заходити й перевіряти, чи все в добре. Не зайвим буде іноді вмикати в приміщеннях світло. Це покаже злодіям, що житло не пустує.

4. Залиште ввімкнене світло. Звичайно, не скрізь, інакше вам прийдуть дуже малоприємні рахунку. Але в одній з кімнат лампу краще по можливості не вимикати.

5. Не залишайте ключі під килимком. І в поштовій скриньці, і під попільничкою біля ганку. Це може здаватися гарною ідеєю, адже так їх простіше потім знайти або комусь передати. Але точно так само легко їх можуть виявити і грабіжники.

6. Зачиняйте всі вікна і двері перед від'їздом.

7.Поставте сигналізацію. Це трохи затратно, але все-таки простіше і дешевше один раз витратитися на цей пристрій, ніж потім не дорахуватися улюбленого плазмового телевізора.

8. Якщо пограбування усе ж сталося, нічого не чіпайте самі і відразу телефонуйте в поліцію за номером 102.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі