«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Чоловік Ілони Гвоздьової зробив їй шикарний подарунок за перемогу в «Танцях з зірками»

Кубок Танців з зірками 2018 завоювали Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова. На ранок після грандіозної перемоги чоловік дівчини підніс їй несподіваний презент.

25 листопада на телеканалі 1 + 1 відбувся грандіозний суперфінал Танців з зірками 2018— легендарного танцювального проекту України. У чотирнадцятому прямому ефірі нарешті стало відомо, хто з зіркових учасників отримав бажаний кубок шоу — Ігор Ласточкін, Іраклі Макацарія або Леся Нікітюк. Фінал проекту Танці з зірками 2018 провів його незмінний ведучий Юрій Горбунов, а компанію на зірковому балконі йому склав найепатажніший артист українського шоу-бізнесу DZIDZIO.

На заповітний кубок претендувало три пари: Іраклі Макацарія і Яна Заєць, Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова, Леся Нікітюк і Максим Єжов. Під час шоу результатів стало відомо, що переможцями проекту Танці з зірками 2018 стали Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова. Друге місце зайняли Леся Нікітюк і Максим Єжов, а третє — Іраклі Макацарія і Яна Заєць.

Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова перемогли в Танцях з зірками 2018

Перемога в проекті принесла Ілоні Гвоздьовій, партнерці коміка Ігоря Ласточкіна, не тільки титул, а й новенький автомобіль марки Mercedes. Такий розкішний подарунок їй підніс коханий чоловік Іван Хомячук на ранок після фіналу. «Спасибі, Іван Хомячук, за такий несподіваний сюрприз, я в шоці! Слів немає, одні емоції», — подякувала коханому за подарунок Гвоздьова, яка з Ігорем Ласточкіним стала на коліна перед суддями в дванадцятому прямому ефірі Танців з зірками 2018.

Як тобі новина? А який найрозкішніший подарунок ти отримувала від коханого?

Чоловік Ілони Гвоздьової подарував їй машину за перемогу в Танцях з зірками 2018

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі