«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Хто пройшов у фінал Євробачення-2018: переможці першого півфіналу

Перший півфінал Євробачення-2018 завершився у Лісабоні. За путівку у фінал шоу змагалися 19 учасників, і ми вже знаємо, хто пройшов у фінал конкурсу. Судді та глядачі обрали 10 музикантів, які продовжать боротьбу за перемогу в Євробаченні. Ось імена цих щасливчиків!

Євробачення-2018 стартувало 8 травня у столиці Португалії. У першому півфіналі завоювати серця суддів та глядачів з 22 країн світу намагалися 19 конкурсантів, але успіху досягли тільки десятеро з них. Саме вони пройшли у фінал Євробачення-2018, який відбудеться 12 травня.

Отож, результати голосування суддів та глядачів визначили фіналістів конкурсу: ними стали Естонія, Кіпр, Австрія, Литва, Ізраїль, Чехія, Болгарія, Албанія, Чехія, Ірландія. Ще дев’ять країн “вилетіли” з Євробачення. Це – Азербайджан, Ісландія, Бельгія, Білорусь, Македонія, Хорватія, Греція, Вірменія, Швейцарія.

Перші фіналісти Євробачення-2018
Албанія: Евгент Бушпепа – Mall
Австрія: Сезар Семпсон – Nobody But You
Литва: Єва Засімаускайте – When We’re Old
Чехія: Міколаш Йозеф – Lie to Me
Ізраїль: Нетта Барзілай – TOY
Естонія: Еліна Нечаєва – La Forza
Болгарія: EQUINOX – Bones
Фінляндія: Саара Альто – Monsters
Ірландія: Раян О’Шонессі – Together
Кіпр: Елені Фурейра – Fuego
Результати голосування в першому півфіналі Євробачення 2018 - фото 246098
Результати голосування в першому півфіналі Євробачення 2018

Після другого півфіналу, у якому також виступить представник України MELOVIN, до гранд-фіналу пройдуть ще 10 найкращих музикантів Євробачення-2018. До них приєднається учасниця від країни-господарки конкурсу Португалії, а також представники “Великої п’ятірки” – Великобританія, Іспанія, Італія, Франція та Німеччини.


Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі