«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Клоун-мандрівник: Сердючка розлютила українців виступом у Росії

Новини про перший за п’ять років концерті Вєрки Сердючки здивували як українців, так і росіян

Сердючка потрапила в немилість в Росії ще після свого виступу на Євробаченні. Тоді росіяни замість «Лаша тумбай» почули «Раша гудбай», за що образилися на артистку. За роки російської агресії в Україні Сердючка не їздила з концертами до окупантів.

І ось Сердючка знову з’явилася серед російської публіки – на конкурсі «Нова хвиля», який днями стартував у Сочі. Але піднялася Вєрка не на головну сцену, а дала концерт на закритій для сторонніх «білій вечірці», яка завершувала перший день конкурсу.

Таке «відновлення» концертної діяльності збентежило як українців, так і росіян.

Так, в Україні не зрозуміли раптового завзяття Сердючки порозважатися окупантів.

«Ми вже переросли такий типаж як Сердючка, а мокшанам в самий раз», «Їсти хоче – одним х-факт. ситий не буває… після його матюків у прямому ефірі відбору на Євробачення – видно,що хамло ще те – перестав поважати зовсім…і да – «Пающіє труси» свого часу були дуже популярні у сосєдєй – щось не чутно про їх виступи там», «Їсти хоче, а красти не вміє», «Клоун завжди когось розважає!», – відзначають в соціальних мережах.

«І флаг їй в руки! П’ять років не родив мак і голоду не було. Обійдемось», «Може валити кульом назавжди ніхто не заплаче», «Клоун мандрівник по РФ. закрити дорогу назад і нехай чухає з*д», – пишуть українці.

Не оцінили «повернення зірки» і в Росії.

«Вєрка Сердючка начебто більше не хотіла виступати», «Жінка зрадниця знову в Росії? Гроші закінчилися ?!», «Давно не було чутно і видно В.Сердючка», «Раша гудбай» забули і пробачили вже», «В Донецьку ж ніхто не заплатить, а в Сочі поправить свій бюджет», «Тепер, мабуть, вийде нова пісня – Раша хелоу», – пишуть в коментарях.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі