«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Лорак передумала розлучатися з чоловіком-зрадником

20 грудня у Мережі з’явилася інформація про те, що Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу розлучаються після 9 років шлюбу. Про це стало відомо завдяки офіційним документам, опублікованим на сайті Шевченківського суду.

У заяві говорилося, що 4 грудня співачка подала на розлучення, а 24 грудня має відбутися перше засідання по справі. До речі, засідання дійсно відбулося, протеу у суд замість подружжя прийшли їхні адвокати.

А через кілька днів з реєстру досудових рішень зникла і заява про розлучення. Багато почали підозрювати, що Ані і Мурат передумали розлучатися. Ситуацію вирішив прокоментувати юрист.

“Постанова про суд могла пропасти з реєстру, якщо вони забрали заяву або ж повідомили про те, що підписали мирову. Швидше за все, було так: Ані і Мурат прислали замість себе адвокатів, які повідомили суду, що вони не розлучаються. Якби вони просто не прийшли на засідання, то воно повинно бути перенесено, а Лорак і Налчаджиоглу повинні були попередити про це, процес б істотно затягнувся “, – говорить адвокат.

Втім, офіційної заяви від Ані та Мурата поки не прозвучало, при цьому подружжя продовжують жити в різних країнах: Ані Лорак із донькою в Росії, Мурат – в Україні.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі