«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Melovin на Євробаченні 2018: що думають українці про 17-те місце

Результати викликали бурхливу реакцію.

В ніч із 12 на 13 травня завершився останній етап міжнародного конкурсу "Євробачення 2018". Цього року Україну представляв Melovin, переможець шостого сезону "Х-фактор". За результатами голосування національних журі та телеглядачів наша країна опинилися на 17-й сходинці рейтингу.

Результати голосування
У фіналі Melovin дісталося всього 130 балів, тоді як  за результатами голосування професійного журі від країн-учасниць Україна посіла останнє місце. Журі присудило всього 11 балів – нам "світило" спочатку хіба що 26-те місце, але на ситуацію вплинули глядачі.

За підсумками глядацького голосування артист зайняв 7 місце: 19 балів він отримав від глядачів, які і підняли його на 17 сходинку в списку. Українці вже почали активно висловлювати свою позицію з цього приводу. І якщо минулого року розкритикували Женю Галича і назвали його виступ провальним, то цього разу навпаки – заступилися за виконавця, назвавши рішення несправедливим.

Думка українців
"Несправедливе рішення. У нього виступ був один з найкращих! Дуже шкода", "Я взагалі не прихильниця Кості, але його реально засудили журі! Нерозумно! Він повинен бути в 10-ці", "Необ'єктивно взагалі голосування журі!", "Костя кращий! Рішення суддів не відповідає дійсності, на жаль", - пишуть у коментарях.

"Костя супер! До ранку не засну і через журі. Номер шик і голос. Нехай вас блохи покусають за ваше рішення!","MELOVIN великий молодець. Він гідно представив нашу країну. Глядачам він сподобався, 7 місце, а ось журі чомусь не оцінили", "Все було супер! Ти молодчинка! Молодець - MELOVIN!", "Головне ми, прості люди, оцінили MELOVIN на високу оцінку. Він молодий, перспективний. Дай бог йому високих досягнень", "Таке враження, що журі Євробачення вибирає чотири-п'ять країн, де проходитиме наступний конкурс. А далі, як пощастить. Україна в ці плани не входила. Ну такий специфічний конкурс", - додають користувачі.


Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі