«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Пацанки Маша та Даша після проекту стали подругами

Про це Марія Козел розповіла під час онлайн-конференції на Новому каналі.

Глядачі «Від пацанки до панянки» неоднозначно ставилися до Маші: декому вона подобалася, а дехто вважав несправедливим те, що вона стільки тижнів пробула у Школі панянок.

– Після того, як реаліті вийшло в ефірі Нового каналу, у мене почалася депресія, – зізналася Маша. – У соцмережі мені писали різні неприємні речі. Впоратися з негативом допомогли мої рідні. Зараз я перестала видаляти погані коментарі під фото. Хочу звернутися до своїх недоброзичливців: якщо пишете таке, чим ви кращі за мене? Я не ідеальна, і знаю це. Але я хоча б зробила щось, аби змінитися.

Окрім цього у Марії все добре. Вона знайшла роботу, і кілька тижнів на місяць проводить у Києві. Планує у майбутньому навіть переїхати до столиці. Стосунки із сином у неї також налагодилися. Перше, що вона зробила, повернувшись додому, – це влаштувала його у дитсадок.

– Раніше я приділяла увагу друзям, а не сину, – відверто каже учасниця «Від пацанки до панянки». – Зараз усе змінилося. Навіть на онлайн-конференцію Нового каналу приїхала разом із ним. Я намагаюся бути щоразу кращою версією себе. Після того, як повернулася зі Школи панянок, жодного разу не кричала на сина. Також у мене стали теплі взаємини з батьками. У перші тижні я виходила лише в магазин. І робила це з мамою за руку, як у дитинстві.

Після проекту Марії вдалося навіть знайти спільну мову з її колишньою суперницею Дашею Куровською.

– Ми почали дружити, коли з’їздили на випробування додому одна до одної, – каже пацанка. – Зараз переписуємося і зустрічаємося, коли я приїжджаю до Києва. Я навіть час від часу зідзвонююся з Дашиними батьками. А вона скоро приїде на день народження мого сина. Зараз ми усвідомлюємо, що конфліктували лише тому, що маємо схожі характери.

Під час онлайн-конференції Марія чесно зізналася, що не кинула курити, але з алкоголем і бійками зав’язала назавжди.


Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі