«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Пробач мене за помилки: Лорак помирилася з чоловіком, на першому спільному знімку після зради пара сяє

Ані Лорак возз’єдналася з чоловіком після новин про його зраду

Перше за довгий час спільне фото пари в своєму Instagram опублікував Мурат Налчаджиоглу.

Так, Лорак разом з чоловіком сфотографувалися разом з дочкою в її перший шкільний день. 7-річна Софія в цьому році пішла в перший клас.

«Перший шкільний день. Дякую Господу, що я побачив цей день в моєму житті. Боже, благослови мою родину і всіх дітей в світі. Прости мені всі мої помилки, Господи. Дай мені сили. Ніколи не здавайся», – підписав перше за довгий час спільне фото Мурат.

Варто відзначити, що сім’я на знімку виглядає щасливою і задоволеною.
Невідомо тільки, чи возз’єдналася Лорак з чоловіком і пробачила його після зрад або ж разом вони зібралися тільки заради такого важливого дня в житті доньки.

Зазначимо, що навіть після чуток про зраду Мурата у мережі часто з’являлися фото, як він весело проводить час з донькою, поки співачка на гастролях.

Нещодавно Мурат Налчаджиоглу, поділився в Instagram забавним відео з дочкою. Раніше повідомлялося, що Ані Лорак відправила доньку на відпочинок з її батьком після новин про його зраду. Незважаючи на брудний скандал, співачка все ж дозволила чоловікові-зраднику забрати з собою 7-річну Софію.

І ось тепер Мурат постійно ділиться в соціальних мережах фотографіями і відео з донькою. Він опублікував короткий ролик про те, як вони їдуть у машині і слухають пісню зіркової мами.

Софія дуркує під пісню Лорак «Я же говорила», а Мурат знімає це на відео.

Варто відзначити, що Ані Лорак досі ніяк не коментує скандал зі зрадою і в яких стосунках вони зараз з чоловіком. Шанувальникам співачки залишається лише шукати «підказки» і «натяки» зірки в її публікаціях в соцмережах.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі