«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Рідні б'ють на сполох: Анджеліна Джолі на межі життя і смерті

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі стрімко втрачає вагу. Згідно західним ЗМІ, вага зірки ледь перевищує 35 кілограмів. Зараз вона важить на 2 кг менше, ніж її 11-річна дочка.


Проблеми з вагою викликають занепокоєння у друзів, рідних актриси і навіть Бреда Пітта. Всі вони неодноразово вмовляли Джолі звернутися за допомогою до фахівців, повідомив таблоїд Star з посиланням на джерело в колі знайомих Анджеліни. Згідно з цією інформацією, нинішня вага зірки впала до 35 кг.


Анджеліна і раніше не відрізнявся завидним апетитом, а тепер, схоже, і зовсім втратила його. Актриса нервує через розлучення і майже нічого не їсть. Як результат – Джолі стрімко втрачає вагу. Близькі побоюються: якщо так піде і далі, вона може опинитися на лікарняному ліжку.


Харчовий розлад траплявся у зірки і раніше: рік тому Джолі підозрювали в анорексії – як розповідали інсайдери, тоді вона важила всього 36 кіло. А тепер важить і того менше!

Анджеліна завжди їла уривками, харчувалася всухом'ятку і воліла жити на перекусах, що складаються з горіхів і ягід. Тепер, як запевняють інсайдери, її харчові звички стали тільки гіршими.

"Вона досягла ваги, яка просто небезпечна для життя", - коментує нью-йоркський терапевт Стюарт Фішер.


Анджеліна дуже переживає через те, як просувається розлучення. Особливо її виводить із себе той факт, що з Бреда Пітта нещодавно було знято звинувачення в насильстві над дітьми. ФБР офіційно закрило розслідування інциденту в літаку, коли актор посварився зі своїм 15-річним сином Меддоксом.

Анджеліна настільки зла на Бреда, що навіть не дозволила йому побачитися з дітьми на день Подяки. Свято Пітт провів на тропічних островах Терк і Кайкос в Карибському морі. Компанію йому склав близький друг. І це не жінка, а чоловік.

до Речі, Пітт теж помітно схуд за останні два місяці. За словами оточення, він втратив 9 кілограмів.


У Джолі підозрюють анорексію і рак. Нагадаємо, актриса зробила подвійну мастектомію і видалила яєчники.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі