«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

“Туристична афера”: десятки українців придбали тури в нікуди

В Україні розгорівся скандал з відомим туроператором TUI Україна. Десятки українців, які замовили тури до Туреччини і Єгипту в одному з представництв TUI Україна, заявили, що стали жертвами афери: вони повністю оплатили переліт та перебування в готелях, але так нікуди і не поїхали. Люди втратили по кілька тисяч доларів і тепер не знають, як отримати гроші назад, оскільки договір укладали з приватним підприємцем, який надавав послуги нібито за договором з TUI Україна. Днями масштабною туристичною

“Ми були впевнені, що купуємо путівки у TUI Україна. Тури замовляли в офісі в торговому центрі “Алладін” на Позняках. Там висіла вивіска “TUI”, і менеджер, яка з нами спілкувалася, підтверджувала, що вони працюють з компанією за договором. До того ж у цей офіс я зверталася вже не вперше. у минулому році брала у них путівку, все було в порядку”, – розповіла одна з постраждалих.

Жертвами шахрайства стали більше 10 чоловік. Жителі Києва заплатили за тури, але так і нікуди не вирушили на відпочинок. Компанія досі не повернула гроші за “тури в нікуди”. Поки так і не ясно, у кого ж все-таки потерпілі придбали путівки: у “Анекс Туре” чи у туроператора TUI Україна.

В офісі TUI спершу не заперечували, що співпрацюють з з цим агентством. Однак коли почали масово надходити скарги і скандал почав набирати обертів, у TUI Україна заявили, що, виявляється, договір з цим турагентством в ТРЦ “Алладін” вони розірвали ще в грудні 2017 року. Жертви шахраїв написали заяву до поліції.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі