«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

У мережі з'явились архівні фото Тіни Кароль в купальнику

Українська співачка Тіна Кароль полюбляє вражати прихильників ефектними вбраннями з пікантним декольте. Тепер у мережі з'явились архівні знімки артистки, яка позувала перед камерою у купальнику.

За роки вокальної кар'єри Тіна Кароль стала своєрідним еталоном жіночності та грації. Співачка полюбляє одягати звабливі сукні, які підкреслюють її тендітні форми. 

Водночас блог у соціальних мережах зірка заповнює ефектними виступами на гастролях та виходами на світські події. Однак цього прихильникам Тіни Кароль інколи стає мало, відтак у мережі активно діє фан-сторінка артистки. Саме там люди публікують архівні фото зірки та маловідомі світлини. 

Нещодавно прихильники Тіни Кароль показали знімки, на яких співачка позувала у блискучому блакитному купальнику на фоні моря. Артистка засвітила пишні груди в пляжному вбранні. Мокре волосся та звабливий погляд Тіни Кароль додав сексуальності її образу. 


Користувачі мережі не стримували свого захвату від знімків. "Гаряча, як хачапурі", "Ви неповторна", "Гарна жінка завжди красива", – написали учасники фан-клубу Тіни Кароль. 

Джерело
 

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі