«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Жінка Медведчука отримала серйозну травму та залишає "Танці"

Телеведуча Оксана Марченко оголосила, що залишає шоу "Танці з зірками".

Причиною стало не рішення суддів, не негативна реакція багатьох українців на участь у проекті дружини одіозного політика Віктора Медведчука, а серйозна травма, яку отримала під час однієї з репетицій 45-річна Оксана.

Вона розказала про це в Instagram.
 Відтанцювала: Оксана Марченко оголосила, що залишає шоу
"Любі мої, я залишаю шоу "Танці з зірками - це був новий цікавий досвід. Я вдячна Богові за кожен прожитий день. Є лише одна обставина, яка змушує мене зробити цей крок. Під час підготовки до прямих ефірів, на репетиції я зламала два ребра", - написала Марченко.

"Це був дуже гострий біль, але я подумала, що сильно потягла зв'язки або м'язи, приймала знеболююче і, зціпивши зуби, продовжувала репетирувати. Часом біль був нестерпним, я йшла до роздягальні, плакала, щоби ніхто не бачив, ставила собі ще сильніші знеболювальні ін'єкції і знову репетирувала", - поділилася вона.


 Дружина Медведчука зламала два ребра на репетиції
Марченко запевнила, що тепер їй уже не болить, але лікарі побоюються, що через інтенсивні навантаження може статися рецедив, адже тканини в місцях переламів іще неміцні.

"А я не можу і не хочу працювати в півсили", - підкреслила Оксана.


Вона вирішила навіть викласти в мережі медичні документи 
"Я перемогла свій біль, свої страхи та невпевненість. Мною пишається моя родина, мої батьки, друзі, я від усього серця хочу їм подякувати за підтримку і любов", - додала Марченко.

Телезірка також подякувала тим, хто за неї вболівав, своєму партнерові і творцям шоу. 
 Оксана таки не стане переможницею шоу
"Я прийшла на Танці з Любов'ю і з Любов'ю та вдячністю їх залишаю. Ваша Оксана Марченко", - закінчила вона звернення. 

Нагадаємо, проти участі Марченко в "Танцях" від початку колективно виступали журналісти "ТСН". А от російський співак Філіп Кіркоров і ще чимало людей, які навіть долучилися до спеціального флешмобу на підтримку Оксани в мережі - закликали її танцювати. 

Джерело

 

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі