«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

- Його виховувати марно, все одно нічого путнього не буде - гени погані, - казала тітка. І як доросла жінка може так казати про власного онука?

Я погоджуюсь з твердженням, що батьки люблять онуків більше, ніж дітей. Бачу це по своїй доньці. Мама її любить і ставиться, як до квіточки. Адже ми - сучасні батьки, які зайняті кар'єрою, тому не завжди вистачає часу, щоб приділити дітям достатньо уваги. От тоді на поміч приходять бабусі й дідусі.

 

Та на жаль є і інші бабусі, які не вважають за потрібне витрачати свій час на онуків. Саме такою є моя родичка - тітка Тетяна.

У її доньки Ольги народився онук. Правда батько у цього хлопчика виявився зрадником і пішов від Олі. Ось і не злюбила тітка його, а всю злість зганяла на онукові. До того ж батько хлопчика зв'язався з якимись злодіями і потрапив за ґрати. Тому Ольга сама виховує сина. Та нещодавно у доньки родички з'явився новий кавалер. Він прийняв хлопчика та допомагає з вихованням. 

Однак новий чоловік Олі особливо не слідкує за хлопцем. На автоматі виконує базові дії. І якщо раніше Ольга всю любов приділяла сину, то тепер майже не звертає на нього уваги. Все догоджає новому коханцю. Отак і зростає дитина в негативній атмосфері.

Днями з'ясувалось, що Ольга виходить заміж та з чоловіком збираються народити спільну дитину. Страшно уявити, що буде з маленьким хлопчиком. 

Сьогодні родичі приїхали до нас в гості. Весь вечір тітка з донькою чіплялись до хлопчика. Він постійно чув грубі слова з боку бабусі та мами. Ніхто з них не хотів спокійно пограти з хлопчиком. Я забрала його в іншу кімнату і приділила йому трохи уваги. Ми побайдикували, погрались іграшками, хлопчик припинив плакати, і почав посміхатись. Тітка здивувалась, коли хлопчик припинив влаштовувати істерики. 

- Потрібно не кричати на хлопчика, а спокійно пояснювати, що погано, що добре. 

- Який сенс пояснювати? Він невихований, та і виховувати марно, все одно нічого з нього не буде - гени погані. 

От як доросла людина може так казати? Дитина ж відчуває, що її не люблять, тому і поводиться, як дикун. Я коли взяла хлопчика руки, він притиснувся до мене і заплакав. Серце кров'ю обливається в такі моменти. 

Тітка Таня до моєї доньки ставиться краще, ніж до рідного онука. Ну чому так? Хлопчик же ж не винен, що у нього такий тато. А байдужість і не любов і провокують ці "погані гени". 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі