«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

- Заробітки? Ще що вигадала, сиди вдома! - нарікав чоловік, коли дізнався про роботу закордоном. Однак, я його не послухала та поїхала до Німеччини. Але навіть у страшному сні не могла уявити, що буде

Вже 9 років я працюю закордоном. Додому приїжджаю раз на рік у відпустку, як правило на Великдень.

Вдома довго не сиджу. Адже хочу мати власне житло, а для цього потрібні чималі гроші. Тому я і поїхала на заробітки. 

Гарний великий будинок — давня мрія. Я з дуже бідної родини. В сім'ї нас було п'ятеро і всі жили в невеликій хатинці. Коли у 20 я вийшла заміж, то переїхала до чоловіка. В нього будинок значно більше, ніж у батьків. Правда жити довелось з його батьками. 

І якщо свекру було абсолютно все одно на мене, то свекруха влаштувала таке "веселе" життя, що назавжди запам'яталося. Вона шкодувала мені тарілки борщу. Весь час ховала від мене їжу. Та ще й жалілася сусідам, яка я лінива, нічого не роблю, бо не навчена. Ще тоді я усвідомила, що у молодих повинно бути власне житло. 

У нас такої можливості не було, тому я терпіла таке ставлення. Чоловік просив мене не сваритись з мамою і мовчати, коли кричить. Жодного разу Влад не заступився за мене перед свекрухою, адже йому було нормально. 

В нас було двоє доньок. Я розуміла, що ми нічого не можемо їм дати, навіть відправити на навчання немає коштів. Це було суттєвою проблемою. 

Якось на базарі я зустріла однокласницю. Її просто не впізнати. От тоді-то вона і розповіла мені про заробітки в Німеччині. Мало того, що Дарина там заробила грошей та сильно допомогла дітям, так ще й знайшла своє кохання. Тепер одружена, завжди з грошима і щаслива.

 

Всю ніч мені не давала думка про заробітки. Це ж якби я поїхала, то і на будинок би заробила, і донькам на навчання і власне житло теж. 

Вранці я розповіла чоловікові про свої думки. Однак Влад сказав мені категоричне "ні". 

- Навіть не думай про це. Я не хочу бути, як чоловік Дарини з рогами. Всі знають, що вона зраджувала йому в тій Німеччині, так ще й прикривалась заробітками.

- Неправда. Вона поїхала, коли вже розлучилась.

- І що? Вони продовжували жити в одному будинку. А потім Дарина приїхала з цим своїм іноземцем. То живуть тепер втрьох. Це нормально, по-твоєму? Я кажу - ні!

Влад сильно розізлився. Історія Дарини не припала йому до душі. І Влад прекрасно пам'ятав, що перед тим, як вона поїхала на заробітки, чоловік зрадив Дарину. Так ще й звинувачує її, що, нарешті, щаслива.  

Мене ж ця історія надихнула. Не в плані, щоб поїхати і знайти там кохання, а щоб заробити грошей на будинок. 

Всупереч заборонам чоловіка я таки поїхала в Німеччину на заробітки.Тим паче донькам вже було по 17 років, вже дорослі, тому не страшно було їх залишати. Там я працювала на заводі з виготовлення цукерок. Сильно сумувала за чоловіком, доньками, але ціль забезпечити родині щасливе майбутнє допомагала мені триматись. Спочатку назбирала грошей донькам на квартири. А потім стала складати всі зароблені кошти на будинок. 

Зараз нам вже по 45 років і я повернулась додому, щоб нарешті купити будинок та з'їхати на власне житло. В нашому селі якраз продавався будинок. Мені сподобався, тому я внесла аванс. А сьогодні вирішила заплатити повну суму. 

Та коли я приїхала додому то схопилася за голову. Виявилось Влад мені зрадив. І про це знали діти, свекруха, але ніхто і слова мені не сказав. Щобільше, їх стосунки тривали вже декілька років. І якщо раніше я завчасно говорила, коли приїду, і ця жіночка зникала, то сьогодні приїхала без попередження, тому і дізналась про все. 

От що мені робити? Тепер соромно в селі сусідам показуватися, постійно пліткують. А діти? Навіщо вони мовчали? Найбільше прикро за чоловіка. Адже він думав, що я буду зраджувати в Німеччині. Поки я там, закордоном, важко працювала на заводі, він знайшов коханку. Пишу це і сльози градом ллються. Куди тепер мені йти?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі