«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

0сь, що таке дійсно братній народ. Погляньте, що сьогодні зробила Литва по відношенню до України

0сь, що таке дійсно братній народ. Погляньте, що сьогодні зробила Литва по відношенню до України

Як передає replyua.net, сьогодні за підтримки Національного Телебачення Литви проходить благодійний концерт на підтримку України. Головна мета цього заходу – допомогти Україні в боротьбі з російською агресією.

Кожен бажаючий житель Литви може зателефонувати на спеціальний номер, тим самим пожертвувати українським воїнам 2 євро. Концерт йде в ці хвилини. В Україні захід транслює телеканал «Прямий». «До перемоги – разом» – назва цього марафону.

За словами українського військового, волонтера, офіцера ЗСУ Мирослава Гая, це своєрідний національний збір грошей для української армії.

У заході приймають участь міністри, волонтери, політики, громадські діячі Литви, закликають Російську Федерацію вивести війська з України. Прямі включення з Маріуполя, Авдіївки. Виступи зірок литовської естради.

Блогер розповідає, що тільки за першу годину зібрали 75 тисяч євро. Але головне, це не гроші. Найголовніше, це і дивовижна підтримка, і консолідація литовців допомоги Україні – це підтримка відчувається прямо через трансляцію телемосту.

Ті слова, ті пісні, той високий рівень представництва – грандіозний концерт на кошти національного каналу Литви.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі