10 прикмет про обручку
Обручка — не просто прикраса з дорогоцінного металу — це магічний символ життя і смерті. Як відомо, у нього немає ні кінця, ні початку, крім того воно має можливість зберігати енергетичну інформацію свого власника.
З цієї причини батькам молодят не рекомендується віддавати їм свої обручки, особливо якщо шлюб батьків не вдався. Крім того, нікому не можна давати міряти або носити свою обручку.
Бажано також не знімати його без вагомих на те причин, щоб зберегти в родині добрі відносини.
Неправильно вважати, що кільце може бути використано двічі — на заручини і на весіллі. Якщо Ви обмежені в засобах, краще не даруйте дорогий перстень на сватанні, обмежтеся просто не дорогоцінним виробом або взагалі обійдіться без нього.
Більшість повір’їв пов’язано з обручками, якими обмінюються молоді в день розпису (вінчання), тому краще приділити пильнішу увагу вибору даних реліквій.
Як правильно вибрати обручки
1. Поверхня виробів обов’язково повинна бути рівною. Гладкі кільця — спокійні, гладкі сімейні відносини. Наносити гравіювання на обручку прикмети і забобони також не радять. Таким чином, Ви самі ставите своє подальше щастя під випробування.
2. Віддайте перевагу прикрасам з благородних металів. Кращим варіантом буде золото (червоне, жовте або біле — не має значення), воно символізує матеріальний достаток. У моді також платинові кільця, так як міцність даного металу в народі символізує міцність, непорушність шлюбу.
3. Прикраси повинні бути з одного матеріалу. Оскільки прикраси купуються в парі, вони повинні бути відлиті з одного матеріалу і виконані в одному стилі.
4. Не використовувати колишні у вживанні. Утримайтеся від затії використовувати колишні у вживанні перстні, навіть якщо це дорогі вінтажні прикраси. Адже будь-яка річ вбирає енергетику свого власника і Ви ризикуєте повторити долю колишніх господарів прикрас. Купувати необхідно тільки нові ювелірні вироби.
5. Винятком можуть стати лише батьківські кільця, які пройшли через багато років щасливого життя в родині. Така реліквія може передаватися не одному поколінню нащадків.
6. Кільця можна переплавляти. Сімейну реліквію переплавляти не можна, щоб накопичене в виробах щастя не зникло. Такий символ вічної любові носиться лише в первісному вигляді.
7. Вибираючи кільця для весілля, орієнтуйтеся на свій смак, а не на віяння моди. Адже мода мінлива, а прикраса має залишатися на пальці власника завжди.
8. Обидва кільця для молодят повинен купити наречений. Вибирати їх Ви можете разом, але оплачувати придбання зобов’язаний тільки чоловік.
9. За покупкою вирушайте лише в хорошому настрої. Немає настрою — краще відкласти цю справу на потім.
10. Після вдалої покупки кілець необхідно перед тим, як переступити поріг рідної домівки, сказати вголос:
«На щасливе життя, на міцну сім’ю! амінь »