10 способів знизити сечову кислоту в організмі
Норма сечової кислоти для людського населення становить 3,4-7,0 мг / дл, у жінок вона варіюється від 2,4 до 6,0 мг / дл.
Ось як тримати сечову кислоту під контролем
Вживайте яблучний оцет
Вимиває з організму всі токсини, в тому числі і сечову кислоту. Знімає запальний процес, вилуговує і насичує організм антиоксидантами. Розчиніть 1 ч.л. оцту в 1 ст. води, вживайте до 3 разів на день. Можна додавати оцту і більше, але перестаратися теж не треба, інакше можуть знизитися рівні калію в організмі.
Пийте воду з лимоном
Аналогічна дія, що і у оцту: знімає запалення, виводить зайву сечову кислоту. Також лимон підвищує імунітет. Щоранку вживайте по 1 ст. теплої води з додаванням соку з половинки цитруса, курс — 1 тиждень.
Їжте вишню
Чим темніше ягода, тим більше в ній здатності знижувати рівень сечової кислоти. Також вишня знімає запальний процес. Необхідно їсти щодня по жмені цієї ягоди або пити по 1 чашці соку щодня, курс — 1 місяць. Також підійдуть такі продукти, як чорниця, томати, полуниця.
Візьміть соду
Крім зниження в організмі сечової кислоти, знімає біль при суглобових захворюваннях. У день випивайте по 3 ст. содового розчину, додаючи 0,5 ч.л. соди в 1 ст. води.
Включіть в їжу олію
Знімає запалення, насичене антиоксидантами, вітаміном Е і мононенасичені жири. Щодня потрібно вживати до 3 ст.л. олії, заправляючи нею будь-які страви.
Пийте воду
Якщо споживати певний об’єм води, сечова кислота не буде затримуватися в організмі. У день необхідно пити до 10 ст. чистої води.
Налягайте на клітковину
Споживайте їжу з підвищеною кількістю харчових волокон, вони знижують рівень сечової кислоти. Їжте апельсини, грушу, яблука, полуницю, пийте зелений чай.
Не забудьте про молочку
Молочка знижує ризики появи подагри. Можете пити по 1-3 чашки нежирного молока в день або їжте натуральний йогурт.
Сік з проростків пшениці
Відновлює рН крові, багатий хлорофілом, вітаміном С, а також фітохімічним з’єднанням, детоксикує організм. Щодня потрібно пити 1-2 ст.л. соку.
І ще поради!
Знизьте вживання алкогольних напоїв, робіть легкі вправи, харчуйтеся продуктами з низьким вмістом білка і високим — складних вуглеводів. Менше рафінованих вуглеводів і продуктів з високим рівнем жирності.