10 запитань, які краще поставити один одному до весілля.
1. Хобі та особистий простір
Перспектива стати зразковим сім’янином відлякує багатьох творчих особистостей. Але спільне життя – це зовсім не вирок. Якщо ще до весілля у вас є щирий інтерес до захоплень один одного, будь то зумба або ексримальний дайвінг, обмін успіхами і емоціями в майбутньому зблизить вас ще більше.
ТИПОВІ ДІВЧАТА в TELEGRAM – не пропусти найцікавіше
2. Переваги і недоліки
Іноді ми дізнаємося про недоліки один одного через тижні, місяці і навіть роки. Але є пари, яким пощастило дізнатися про неідеальність обранця ще в перший день знайомства. І це найкращий варіант! Чим раніше ви оціните плюси і приймете мінуси в характері і зовнішності коханого, тим вище шанси уникнути розчарування.
3. Діти, батьки і тварини
Ось вони, ключові питання. Коли і скільки ви хочете дітей, жити окремо або з батьками, заводити кішку або міні-зоопарк? Дві останні проблеми ще можна якось владнати. Але якщо майбутній супутник життя планує «одну дитину і якомога пізніше», а ваша мрія – сім’я як в фільмі “Твої, мої, наші”, у вас буде привід задуматися.
4. Гроші
Зазвичай закохані не замислюючись готові ділитися своїми засобами. Втім, розміри доходів в нашому житті можуть коливатися. «Витрати на романтку», звичайно, не підлягають суворому аналізу. Але якщо ви вирішили долати фінансові лабіринти разом, почніть відверто обговорювати ваш баланс.
5. Секс
Навіть найпалкіші пари іноді помічають, що у них різні сексуальні фантазії і потреби. Замість недомовок і переживань почніть вивчати один одного. Знання «секретів» стане в нагоді і в розпал романтичної пори, і в періоди «затишшя». До слова, допомогти в чудовому дослідженні можуть пізнавальні фільми, забавні тести і хороше вино.
6. Пріоритети, традиції, релігія
За спостереженнями експертів, конфлікти через розбіжності в поглядах на сімейні цінності і релігію починаються зазвичай після народження дітей. І мама, і тато хочуть виховати дитину в кращих традиціях. Тому добре б заздалегідь мати загальний план, в якому “пріоритетом” будуть гармонія в родині і майбутнє дитини.
7. Довіра і ревнощі
Хтось скаже, що довіра або є, або її немає. Але навіщо випробовувати долю? Постарайтеся розібратися в найбільш хвилюючих вас моментах. Чи збігаються ваші думки про моногамію, поведінці на вечірках, флірті і відрядженнях? Якщо ви будете знати, що викликає ревнощі у кожного з вас, в майбутньому ви будете більш делікатні.
8. Проблеми і розбіжності
Спеціально сваритися, звичайно, не потрібно. Але варто поспостерігати за реакцією партнера, коли ваші думки з приводу бразильського карнавалу або способу лікування нежитю не збігаються. Ви уникнете серйозних сварок з різних приводів, якщо домовитеся про «правила конфлікту». Бити тарілки, вийти прогулятись, висловлювати свої емоції на дошці для записів … Як краще – на ваш смак.
9. Категорії вираження любові
У книзі «5 мов любві» є корисна порада. У списку перераховані 5 варіантів донесення-прийняття любові: слово, допомога, час, подарунки і дотик. Відзначте їх за ступенем важливості і приділяйте більше уваги первинній та вторинній «мові» один одного.
10. Ваше майбутнє
А як ви бачите майбутнє? Чи схожі ваші «картинки», чи збігаються бажання? Зіграйте в одну чудову гру: візьміть аркуш паперу і малюйте по черзі все, що хотіли б втілити удвох. Будинок, інтер’єр, місце весілля, кількість дітей, країну вашої мрії, речі, цілі … Ігри та квести зближують і допомагають розвинути відносини.