#30суперднів: як лучанки звикали до корисних звичок
Звички були корисними, цікавими та різноманітними: від організації правильного харчування до вміння бути наодинці з собою, - повідомляє ІА Конкурент. Окрім цього учасники марафону мали вимикати гаджети та відмовитися від інтернету за годину до сну, ходити пішки мінімум півгодини в день, рівно тримати спину, виконувати вправу "планка", планувати меню та розпорядок дня, відмовитися від цукру та смаженого, спати по 8-годин, виділяти 15 хвилин щодня для перебування в тиші та інше.
Долучилися до марафону на сторінці медичного центру "Благомед" у Facebook багато охочих жінок. А щоб у подібних проектах брали участь і чоловіки, в медцентрі запевнили, що організують не менш цікаві челенджі.
Засновниця медичного центру "Благомед" Світлана Мікуліч розповіла, що їй приємно було читати коментарі, у яких учасники ділилися враженнями та описували свої зміни.
"Ми організували цей челендж для того, щоб дати зрозуміти людям, що здоровий спосіб життя – це не складно, не дорого і не потребує надзусиль. Це все стереотипи. Насправді ж рішення бути здоровими, активними і красивими – це вибір самої людини і починається він із маленьких звичок, крок за кроком, поступово. Головне – бути свідомими, керувати своїм життям, вибором, емоціями, чути себе і поважати свій організм. Цьому ми і намагалися навчити учасників челенджу", – розповіла Світлана Мікуліч.
Три переможниці марафону, яких обирали за мотиваційними звітами-враження опісля завершення челенджу, Інна Питель, Діана Гарасюк та Анна Четвергова під час вручення сертифікатів залюбки розповідали, як же вони протягом цих тридцяти днів ставали активнішими і здоровішими. Цікаво, що звичка відмови від гаджетів стала однією із найскладніших для них.
"Тяжко було відмовитися від гаджетів, коли робота пов'язана із ними. Сидиш, і аж руки чешуться", – жартома розповіла Інна.
Своєю чергою, Діана зауважила, що це для неї дало більше реального часу.
"З'явився час для себе, роздумів, спілкування з дитиною і планування. Тобто ця звичка вилилась, мабуть, у 10 інших звичок", – розповіла лучанка.
А звичка відмови від солодощів сподобалася Анні. Жінка зізналася, що від першого дня очікувала на таке завдання, а опісля перегляду фільму "Цукор", запевнила, що точно тепер старатиметься вилучити його із свого раціону.
Також жінки ділилися своїми рекордами у вправі "планка" та чи складно було не вживати солодощів і мучних продуктів.
Спочатку ж планували, що переможець буде один, але саме зважаючи на активність користувачів – їх більше. Інна Питель та Діана Гарасюк, котрі під час проекту були найактивнішими, отримали сертифікати на 2000 гривень на послуги медичного центру "Благомед". А заохочувальний приз, сертифікат на 1000 гривень, отримала Анна Четвергова.
Як виявилося, всі переможниці й після проекту не зупинилися і продовжують дотримуватися нових звичок. А у медцентрі запевнили, що продовжуватимуть створювати подібні челенджі, адже переконані, що завдання сучасного медичного центру не просто лікувати пацієнтів, а прищеплювати людям культуру правильного ставлення до власного здоров'я.