«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

5 причин, чому втрачати друзів з віком – це нормально

Ви боїтеся втратити своїх друзів і не зовсім готові до того, що для вас приготувало майбутнє? З цього приводу у нас є хороші та погані новини.

Гарна новина полягає в тому, що, подорослішавши, ви станете зовсім іншою людиною, у вас буде абсолютно нове життя і, швидше за все, в ньому будуть нові люди і місця.
Погана новина – вам доведеться відпустити деяких своїх старих друзів саме через ці зміни.

Зміни – це не обов’язково погано. Для вас це можливість пізнати нове.

Так чому ж втрачати друзів по мірі дорослішання — це нормально? А ось чому:


1. Зміна інтересів
Чим старшими ви будете ставати, тим більше ваші інтереси й пріоритети будуть відрізнятися від тих, які ви переслідували в юності, і тим сильніше, і палкіше ви почнете захищати те, що для вас по-справжньому цінне. Все це неминуче перенесеться і на ставлення до оточуючих вас людей — у вас з’являться певні стандарти й очікування, і ви більше не будете впускати у своє життя кого попало.

У міру дорослішання у вашому житті будуть з’являтися люди, які будуть цінувати те, що ви говорите і робите прямо зараз. Чи варто дивуватися тому, що часто ці люди займають місця тих друзів, з якими вам довелося розлучитися тому, що ваші погляди на життя стали надто різними?


2. Отримання досвіду
З віком ви будете ставати досвідченішими. Ваш досвід дасть вам розуміння, як залучити та втримати поруч з вами тих людей, які вам дійсно цікаві, на кого з друзів ви можете покластися в певних речах, а на кого можна розраховувати взагалі.

І цілком може настати мить, коли ви зрозумієте, що деякі з цих речей вам просто-напросто більше не потрібні. І якщо у вас з цією людиною немає більше ніяких спільних інтересів, і ви спілкуєтеся лише з-за звички, чи не краще відпустити її, щоб і вона, і ви могли зайнятися своїм життям?


3. Осмислені стосунки з оточуючими
Стаючи старшими, ви можете втратити когось із старих друзів, але не впадайте у відчай. Адже це зовсім не означає, що ви більше ні з ким не потоваришуйте — швидше вже навпаки.

Чим старше ми стаємо, тим більше у нас з’являється нових тем для розмови, нових інтересів, що вартують обговорення, і нових місць, в яких ви побували. Ви дійсно думаєте, що не знайдеться людей, яким це буде цікаво? Навпаки, стосунки з новими друзями можуть стати набагато цікавішими і насиченішими, ніж зі старими.

Люди люблять слухати гарні розповіді про подорожі, так чому б вам не розширити свої горизонти в цьому відношенні, щоб вам було про що розповісти новим друзям?


4. Брак часу.
Чим старшими ви стаєте, тим більше ви усвідомлюєте, що у вас залишається все менше і менше часу на розваги — якщо він взагалі залишається.

В залежності від вашої професії та ще безлічі інших чинників ваше життя, дійсно, може перетворитися на подібне до бігу з перешкодами.

У будь-якому випадку важливо мудро розпоряджатися своїм часом і розуміти, що все відбувається вчасно.

Це стосується і людей у вашому житті. Скоро ви почнете думати, хто вартий вашого часу, а хто ні.


5. Зневажаючи нещирість.
Коли ви були молодшими, то, швидше за все, не бачили нічого такого вже поганого в нещирості і брехні. Як правило, діти не проти трохи прибрехати і перебільшити у будь-якій розмові — нехай навіть і з близькими друзями.

Однак у міру дорослішання ми стаємо до цього все більше і більше нетерпимими. Ми перестаємо терпіти грубість і обман, і в суперечці з нещирою людиною все частіше і частіше намагаємося бути «голосом розуму».

Ви все частіше будете розуміти, що прагнете до осмислених розмов — а не до тих, які ведуться в прагненні вколоти або ж просто переливають слова з пустого в порожнє. І, звичайно ж, ви будете намагатися оточити себе людьми, здатними вести змістовні розмови.


Сподіваємося, що тепер ви зможете дивитися в майбутнє з великим оптимізмом і менше його боятися. Робіть все послідовно і виважено, бережіть себе, і ви прибудете на наступну зупинку свого життя набагато досвідченішими та мудрішими, ніж відправлялися з попередньої.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі