«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

7 ознак того, що звичайна простуда перейшла в пневмонію

Пневмонія – це запалення легенів, яке загрожує серйозними ускладненнями при відсутності належного лікування. Вона може розвинутися як наслідок застуди або алергії, а також може бути результатом травми грудної клітини.

Хто схильний до пневмонії


Пневмонія може проявитися як у дітей, так і у дорослих. Але, за словами фахівців, найбільш до неї схильні люди, що палять, а також ті, хто вживає алкоголь.

Закривати очі на симптоми запалення легенів не варто, але і для паніки немає причин. Сучасна медицина відмінно справляється з усуненням захворювання, але за умови, що ви вчасно звернулися до лікаря. Нижче ми поговоримо про те, за якими ознаками можна дізнатися про пневмонію.

Озноб і лихоманка


Під час пневмонії у людини довше 4 днів тримається висока температура (зазвичай вище 38 ° С), збити яку буває дуже непросто. При цьому у пацієнта з’являється сильний озноб.

Однак цей фактор не є визначальним, адже підвищення температури може бути викликане масою інших захворювань, і слід перевірити наявність інших симптомів.

Сильна сонливість

При пневмонії організм хворого ослаблений, людину весь час хилить в сон, часто не вистачає енергії навіть на те, щоб перекусити.

Специфічний кашель


Один з характерних симптомів запалення легенів – сильний кашель. При цьому можливе виділення іржавої або зеленуватою мокротиння, можливо, з невеликими вкрапленнями крові.

Часте дрібне дихання і задишка


Оскільки пневмонія – це хвороба, що вражає саме легені, через неї у пацієнта збивається частота дихання. Воно стає прискореним, і хворий ніби не може надихатися, через що навіть в стані спокою з’являється задишка.

Прискорене серцебиття
Медики відзначають зміну серцевого ритму при пневмонії. У дитини перевірити частоту серцевих скорочень можна, легенько приклавши 2 пальця до сонної артерії.

Біль у грудній клітці


Під час пневмонії біль в грудній клітці мучить людини не тільки під час кашлю, а й в період звичайного спокійного дихання.

Загальне погіршення стану після застуди або грипу


Якщо грип або застуда не проходять довгий час, а температура періодично піднімається на протязі 5 діб і більше, це теж привід задуматися про наявність пневмонії.

Що робити?


При прояві перших симптомів пневмонії якомога швидше зв’яжіться з лікарем, не соромтеся зателефонувати в швидку допомогу. Чітко розкажіть медикам про свої симптоми. Не лякайтеся, якщо вам відразу не назвуть діагноз, адже підтвердити пневмонію можна тільки після флюорографії.

Коли захворювання буде виявлено, вам призначать необхідне лікування. Будьте готові, що після одужання вам доведеться пройти курс фізіотерапії і зайнятися лікувальною фізкультурою.

джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі