«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Безробітних українців відправлять на громадські роботи: у Кабміні розкрили подробиці рішення

Громадські роботи, до яких залучатимуть безробітних, у кожній області визначать військово-цивільні адміністрації (ВДА).

Це може бути розбір завалів, будівництво захисних споруд, сільгоспроботи тощо. Спочатку в центрах зайнятості людям пропонуватимуть вакансії, що відповідають їхнім умінням, навичкам та професії. А якщо таких не знайдеться, – запропонують громадські роботи.

Тим, хто "працевлаштується" таким чином платитимуть мінімальну зарплату – вона вища за середню допомогу з безробіття. Такі подробиці урядового рішення озвучила перша віцепрем'єрка, міністерка економіки України Юлія Свириденко в ефірі всеукраїнського телемарафону.

"Наше завдання – забезпечити людей роботою... Громадські роботи будуть визначатися переліком військово-цивільних адміністрацій. Це можуть бути роботи і в сільському господарстві, і у благоустрої міст. На сьогоднішній день середня виплата за безробіттям становить 4750 грн. Якщо людям запропонують громадські роботи, вони отримають мінімальну зарплату – 6500 грн", – розповіла Свириденко.

Вона також зазначила, що нині в Україні офіційно зареєстровано 274 тис. безробітних, а вакансій – лише 22 тис. Бюджет фонду з безробіття цього року становить 19 млрд грн.

На цьому фоні виплати з безробіття припинятимуть тим, хто виїхав за межі України. Кошти перестануть виплачувати через 30 днів перебування безробітного за кордоном.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні ринок праці знаходиться у критичній ситуації. Число вакансій обвалилося, бізнес скоротив кількість співробітників та урізав зарплати. Найближчим часом очікувати значного покращення ситуації не варто, кажуть експерти.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі