«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

"Біля мене є строймаг, там молоді хлопці продавці. Я заходжу до них, вони - за Зе. Я виписую кучу всякої hерні на 18 тис, якби для ремонту кухні..."

Дуже цікавий метод конвертації будь-якого прибічника Зеленського – або в 0, або навіть в прибічника ПП. Автор – Сергій Прач:

В 2-х словах – треба себе винести “за дужки”))) Біля мене є строймаг, там молоді хлопці продавці. Я заходжу до них, вони – за Зе. Я виписую кучу всякої hерні на 18 тис, якби для ремонту кухні, кажу що після обіду оплачу, тільки з жінкою звірюся, що все виписав. У хлопаків слинки. Це було вчора.

Сьогодні заходжу і купую десять шурупів і біту. Хлопи: – Ну а замовлення коли оплатите?
Я: – Та чув в штабі Зе, що Корбан Епіцентр після виборів собі забирає, і що там будуть всі матеріали без мита, прямо з РФ, батареї з Челябінська, по 50 грн секція (у них по 152)… Ну і далі по вухам… Хлопи: – Та вони брешуть, не будуть віджимати, як можна! Я: – Ну не будуть – то я новий рахунок випишу у вас. Але думаю, що, мабуть, будуть. Інакше для чого колотять? У хлопів шелепи нижче принтуса, носи теж вниз. Короче: якшо виносиш себе за дужки і пояснюєш через гривні – заходить як торпеда, як 7.62 снайперські поміж вух.
https://twitter.com/sergey_prach/status/1116752118986215424

Лідія Гайдар

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі