«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Білоцерковська: Після фотографій із Маріуполя чотири французькі ресторани відмовилися зі мною працювати. Я не образилася, але було боляче

Російська блогерка, медіаменеджерка, авторка кулінарних книжок Вероніка (Ніка) Білоцерковська в інтерв'ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону розповіла, що після нападу Росії на Україну деякі французькі ресторани відмовилися з нею працювати через її російський паспорт.

Білоцерковська проживає у Франції. У неї є кулінарна школа Belonika et Chefs, заняття проводять у Провансі.
"У розпал [війни] у мене була гастрономічна школа, і в нас було заброньовано п'ять французьких ресторанів. Після того, як з'явилися на всіх перших шпальтах [впливових газет] ці знамениті фотографії з [оточеного російськими військами] Маріуполя, нам відмовили чотири ресторани з п'яти", – сказала блогерка.
Білоцерковська зазначила, що команда її школи – інтернаціональна, там працюють не лише росіяни, наприклад, директорка школи – молдованка.
"Але, мабуть, у французів був такий шок і відторгнення... Усе-таки нас завжди сприймали як російськомовну гастрономічну школу. Але я можу сказати, що я ні на секунду не образилася. Мій хлопець усім телефонував і пояснював, що ми ніби не дуже причетні до цього... Однак це були змішані почуття. Просто було боляче", – сказала блогерка.

Контекст:
Білоцерковська народилася 1970 року в Одесі. Виросла в Ленінграді (зараз – Санкт-Петербург). Популярною Білоцерковська стала завдяки кулінарному блогу, який вона вела в LiveJournal. Зараз Білоцерковська розвиває свій блог в Instagram, де в неї майже 1 млн підписників, випускає кулінарні книжки й керує кулінарною школою.
Після початку повномасштабного вторгнення РФ Білоцерковська підтримала Україну, вона регулярно публікує в соцмережах пости з критикою дій РФ.
У березні 2022 року Слідчий комітет РФ порушив проти Білоцерковської справу за законом про поширення "фейків" про російську армію. У РФ блогерку оголошено в розшук. 24 травня Басманний суд Москви заочно її заарештував, повідомили "Інтерфаксу" в суді. 
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/worldnews/bilotserkivska-pislja-fotografij-z-mariupolja-chotiri-frantsuzki-restorani-vidmovilisja-zi-mnoju-pratsjuvati-ja-ne-obrazilasja-ale-bulo-boljache-1610229.html

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі