Бумбокс і The Gitas представили нову пісню «Тримай мене»
Про новий трек «Тримай мене» розповіли автори композиції Андрій Хливлюк («Бумбокс») і Саша Чемеров ( «The Gitas») в інтерв’ю FDR, передає Новий канал. Дві групи – Бумбокс і The Gitas.
Два міста, розділені тисячами кілометрів – Київ і Лос-Анджелес. Два альбоми – альбом Бумбокса «Таємний код», що знаходиться в стадії запису, і записаний за два роки міні-альбом The Gitas «Purge», що виходить для України спеціальним виданням.
Одна спільна пісня – «Тримай мене», потенційний хедбенгер літа №2018. Андрій Хливнюк і Саша Чемеров давно тримали в голові ідею записати спільну композицію і ось, нарешті, її вдалося втілити в життя.
– Ми повинні були зробити це ще 10 років тому, – упевнений Андрій Хливнюк.
– Але краще пізно, ніж ніколи. Вийшла просто офігенна пісня, яку я із задоволенням слухаю сам, і яка мені не набридла, не дивлячись на те, що ми її вже тисячі разів послухали, поки зводили. Це було круто! – Це дуже класний синтез і думаю, він всім сподобається! – впевнений Саша Чемеров.
Фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк розповів, як з’явилася ідея створення цієї композиції. – Влітку 2017 го року спонтанно виникла ідея цього релізу, точніше ми повернулися до неї. Я дуже давно її виношував, але то часу не було, то інше заважало. Все почалося з того, що гітарист групи «Димна Суміш», Сергій Мартинов запропонував гітарний риф, а Саша в Лос-Анджелесі написав …
– Я ще тут написав, – додає Чемеров. – Я взяв цей риф, перемістив щось туди-сюди, з’явилася мелодія, але не було тексту.
Слова я написав, коли летів з України до Америки і дописав, коли прилетів в Штати. – Відповідно я теж мав свій текст і свою пісню на цей риф. Я дописав до мелодії, яка мені дуже сподобалася, бридж. І ми записали кожен на своєму континенті вокали, звели це все разом і отримали пісню декількох груп. Трьох як мінімум: Бумбокса, The Gitas і Димної Суміші, адже над однією з версій цієї пісні працювали музиканти Димної Суміші, групи, якого, на жаль, вже не існує. Спасибі хлопці!
– Пісня дуже глибока і головне, що в ній є – це повітря, який залишається для слухача, – каже Олександр.
– Кожен зможе сам натягнути на себе свій сенс, незважаючи на те, що ми з Андрієм теж кожен вкладали туди свої сенси. Там є і між рядками, і в рядках, і в настрої музики, і в подачі, в тому, як ми це робимо, як співаємо, як ми це відчуваємо.