ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Чемпіонат зі спортивної ходьби: тріумф волинян (ФОТО)

За підсумками всеукраїнських змагань зі спортивної ходьби волинські спортсмени стали найкращими в командному заліку, випередивши легкоатлетів із Київської та Сумської областей, які посіли друге та третє місця відповідно.

Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юнаків та юніорів проходив у Луцьку 10–11 березня, - йдеться в матеріалі ІА Волинські новини.

Підсумком другого дня змагань стало нагородження переможців у ходьбі на дистанції у 2 (серед дівчат U 16), 3 (серед юнаків U 18), 5 (серед дівчат U 18), 20 (серед жінок) та 35 кілометрів (серед чоловіків, жінок і молоді), а також вручення кубку в командному заліку.

Бронзові, срібні, золоті медалі, дипломи та відзнаки чемпіонам і призерам змагань вручили керівник департаменту змагань Федерації легкої атлетики України Іоланта Хропач, суддя національної категорії Володимир Яковлєв, майстер спорту міжнародного класу, головний тренер збірної команди України з видів витривалості Сергій Романчук, тренер збірної України зі спортивної ходьби Денис Тобіас та майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Віра Зозуля.

Так, на дистанції у 20 кілометрів серед жінок бронзу здобула Валентина Мирончук із Волині (результат – 1.32.38), срібло – Інна Кашина з Сумської області (1.32.24), а золото – Надія Боровська з Волинської області (1.29.22).

На дистанції у 20 кілометрів серед молоді третє місце посіла Ганна Шевчук (Суслик) із Івано-Франківської області (результат – 1.47.19), друге – Юлія Балим із Сумської області (1.44.06). Перемогла, своєю чергою, Дарія Хусаінова із Житомирської області з результатом 1.42.10.

За підсумками гран-прі нагородили теж Христину Юткіну з Івано-Франківської області, Аліну Цвілій із Київської області, Валентину Мирончук, Надію Боровську та інших.

На дистанції у 35 кілометрів серед жінок бронзову медаль отримала Маріанна Гончарова із Сумської області (результат – 3.12.46), срібну – Людмила Шелест із Сумської області (3.09.03), золоту – Аліна Цвілій (3.04.19).

На аналогічній дистанції серед чоловіків бронзу здобув Ігор Сахарук із Волині (результат – 2.41.37), срібло – Мар’ян Закальницький із Київської області (2.35.26), золото – Валерій Літанюк із Івано-Франківської області (2.34.28).

Серед молоді на дистанції у 35 кілометрів перемогу отримав Степан Пасічник із Івано-Франківської області з результатом 2.58.27.

На дистанції в 5 кілометрів серед дівчат третє місце посіла Анна Янцевич із Волині (результат – 28.23), друге – Дарина Климчук із Житомирщини (28.07), а перше – Анастасія Лукашевич із Сумщини (26.14).

На дистанції у 3 км серед юнаків бронзу виборов Станіслав Богатирьов із Київської області (результат – 14.22), срібло – Максим Нечипоренко із Житомирської області (14.09), а золото – Микола Рущак із Сумської області (13.53).

Волинянки Катерина Токарчук із результатом 9.55 посіла третю сходинку на дистанції у 2 км серед дівчат, Іванна Меліщук (9.47) – другу, Валерія Шоломіцька (9.19) – першу.

Відзначимо, що саме цей чемпіонат відкрив легкоатлетичний сезон на Волині. Загалом на змагання до обласного центру Волині приїхали приблизно 300 осіб – це спортсмени та їхні тренери, а також учасники делегацій.

Нагадаємо, цей чемпіонат є відбірковим змаганням на командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби, який за півтора місяця відбудеться в Китаї. Тож атлети, які вибороли перемогу, потраплять у склад жіночої, чоловічої та юніорських збірних.