«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Через те, що викопав велику яму сусіди сміялися з чоловіка, Але коли він закінчив всі були у захваті

Чоловік у теплу пору року завжди жив на дачі, тож вирішив збудувати ставок, про який давно мріяв. У нього були кури, кролі та качки, а як ми знаємо, то останнім потрібне місце, щоб десь плавати. І він зробив для них це місце, тепер вони завжди під наглядом.

Починав все досить просто та банально. Він викопав яму за 1.60 метра, але зробив так, щоб туди зручно було спускатися з усіх боків. Для цього він копав так, щоб залишилося кілька сходинок. Коли все було готове, він засипав туди піску, утрамбував, а потім замовив спеціальне полотно під свій розмір і застелив ним ставок. Тепер воду не пропускатиме і можна її заливати. Я б зміцнив одразу сходинки. Це не так складно, хоч і займе якийсь час. Можна просто оббити їх сіткою, а зверху засипати піском, а всі кути акуратно загнути всередину. Тоді сходинки не псуватимуться і ламатимуться, навіть якщо стати на край.

Також можна було б все залити трохи бетоном, тоді буде ще краще. Коли всередині все було готове, знизу він засипав трохи щебеню, поклав каміння для організації природнішого середовища. Зверху, щоб не було бруду і можна було підходити до ставка, чоловік спочатку обклав усе більшим каменем, а решту засипав великим щебенем. Основа готова, можна заливати водою. Там, де залишилася земля, вже виросла трохи трава. З іншого боку, він посадив різні чагарники, які люблять вологу.

До верху набрав води і навіть поклав кілька листів латаття. Також чоловік запустив туди риб. І для їхнього годування він зробив дерев’яний поміст, на якому зручніше підходити до води. Там уже плавають качки, є риба, лишилося тільки чекати, коли вона виросте, щоб можна було виходити рибалити. Ідея та реалізація вийшли відмінними, я лише трохи посилив би сходинки, щоб вони не розвалювалися, а так все досить добре.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі