Чому волинська «швидка» не приймає всіх викликів
Тимчасовий виконувач обов’язків директора Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Смаль під час бюджетних слухань у Волиньраді розповів, що наразі Центральна оперативна диспетчерська працює не на повну потужність через програмне забезпечення, яке потребує модернізації. - повідомляє Волинська правда.
«Тоді «швидкі» зможуть приймати виклики на 100% з будь-якої точки області, навіть за межами населених пунктів», – розповів Володимир Смаль.
На його переконання, з новим програмним забезпеченням буде можливість визначити місцезнаходження, з якого здійснено виклик, номер телефону того, хто повідомив.
«Окрім того, це дасть змогу з’єднати службу з системою первинної медицини. Тобто весь медичний простір області можна буде об’єднати в одне ціле. Буде інформація про хворого, скільки разів викликали до нього швидку чи вже лежав у лікарні тощо», – додав він.
За його словами, ціна питання – 4,5 мільйона гривень. Таку ціну за програмне забезпечення для Центральної оперативної диспетчерської пропонує тернопільська фірма. Дніпропетровська ж пропонує таку послугу за 8 мільйонів.
«Якщо за «Прозоро», то, мабуть, буде дешевше», – зауважив Смаль.
Тож він закликав Волиньраду звернути увагу на таку потребу Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф при формуванні бюджету.