«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Чотири ситуації, коли варто зійтися з колишнім

Ви розійшлися з хлопцем чи дівчиною, але відчуваєте, що не все ще завершилося, і боїтеся помилитися? Тут потрібно діяти дуже обачно й враховувати багато чинників. Саме тому сьогодні ми хочемо розповісти вам, коли варто зійтися з колишнім. Читайте нашу статтю, щоб дізнатися більше.

Стосунки з вашим партнером дійшли точки, коли ви більше не могли витримувати одне одного й далі бути разом, не завдаючи болю коханій людині? Проте тепер ви готові повернутися назад і хочете отримати пораду, коли варто зійтися з колишнім? Спершу потрібно вирішити, чи це хороша ідея, чи краще перетерпіти біль і рухатися далі.

Такі сумніви – це дуже поширене й цілком нормальне явище. Зрештою, якщо стосунки закінчилися, на це була своя причина. Загалом, не варто давати колишнім другий шанс, адже так ви можете потрапити в замкнене коло токсичних стосунків.

Сьогодні ми розповімо про ситуації, коли варто зійтися з колишнім і спробувати ще раз. Проте це не означає, що потрібно забувати та пробачати щоразу, коли людина зраджує вас. Радимо дуже добре подумати над тим, чи справді потрібно відновлювати стосунки.

1. Між вами щось більше, ніж кохання

Перший чинник, який варто взяти до уваги, коли ви роздумуєте над відновленням колишніх стосунків, – це здатність партнера давати вам те, що потрібно. Ми не маємо на увазі матеріальні речі. Йдеться про психологічний та емоційний добробут. Досить поширений приклад такої ситуації: стосунки закінчилися, оскільки один із партнерів переїхав, і ви не хотіли зустрічатися на відстані. Якщо тепер ви знову живете в одному місті й розумієте, що інша людина може дарувати вам підтримку, любов, радість, щастя, прихильність і дружбу, можливо, ви усвідомите, що справді кохаєте одне одного. Може здаватися, що ми говоримо про комфорт і небажання шукати когось нового.

Тим не менш, завжди краще проаналізувати ситуацію та свої почуття. Чи хочете ви розпочати з того місця, де закінчили? Зрештою, після певних роздумів ви можете побачити, що час проведений окремо, коли ви зустрічалися з іншими, насправді був лише можливістю побачити переваги колишніх стосунків. Якщо партнери докладають більше зусиль і готові працювати над відновленими стосунками, любов може стати ще сильнішою, ніж до цього.

2. Причина розриву не важливіша, ніж ваша любов

Лише ви вирішуєте, коли варто зійтися з колишнім, і потім несете за це відповідальність. Тому важливо, наскільки серйозними ви вважаєте причини розриву. Також суттєву роль відіграє те, як ви змінилися, як осмислили свої вчинки та справилися з ними і чи працювали над собою, щоб стати кращою людиною. Важливо, щоб ви критично поставилися до ситуації та подивилися на речі в перспективі. Ми не маємо на увазі те, що потрібно влаштовувати суд над партнером чи перетворювати все на мелодраму. Будьте об’єктивними, адже деякі дрібниці насправді могли бути неважливими. Просто вони сталися в момент, коли ви були в поганому настрої чи мали тяжкий день.

Також ситуація може втратити актуальність, адже обставини змінилися, і це більше не завдає вам шкоди. Тоді потрібно вирішити, чого в стосунках було більше – поганого чи хорошого – і чи проблему можна подолати. Якщо ви захочете дати партнеру ще один шанс, щиро розкажіть про свої очікування та почуття, а також установіть свого роду кінцеву дату. Якщо до цього дня стосунки не налагодяться, серйозно задумайтеся над тим, щоб остаточно завершити їх. Найважливіше – вирішити наявні проблеми, а не створити нові.

3. Дії партнера красномовніші ніж слова 

Перш ніж ви повернетеся до колишнього чи колишньої, потрібно зрозуміти, чи їхні слова справді збігаються з вчинками. Усі ми добре знаємо, як гарно звучать обіцянки та компліменти, але це не завжди означає, що вони щирі. Потрібно бачити реальні дії, прояви любові та зміни. Наприклад, якщо стосунки закінчилися через надмірні ревнощі вашого партнера й тепер він каже, що навчився контролювати свої емоції, ви можете знову зацікавитися ним.

Проте перед відновленням стосунків оцініть поведінку колишнього коханого, щоб зрозуміти, що насправді за нею приховується:

Чи питає він/вона постійно, де ви та з ким?

Чи піднімає він/вона слухавку та читає ваші повідомлення без дозволу? Потрібно довіряти своїм інстинктам і не дозволяти собі потрапити в пастку слів, які ви хочете почути. У деяких ситуаціях, зокрема невірності та ревнощах, потрібно бути дуже обережними, перш ніж відновлювати стосунки, адже таку модель поведінки непросто змінити.

4. Ви обоє готові працювати над покращенням стосунків

Ще один останній чинник, який варто взяти до уваги, перш ніж повертатися до колишнього партнера – його готовність працювати над покращенням ваших стосунків. Коли ви даєте другий шанс, це не гарантує, що все обов’язкового буде добре. Тому обоє людей повинні працювати над взаєминами та ставитися один до одного з любов’ю і повагою. Спілкування має бути щирим. Іноді людина докладає дуже багато зусиль, щоб зберегти стосунки, аж доки раптом вона не виснажується і не вирішує закінчити їх. Тоді партнер може усвідомити, що втратив і намагатися повернути все.

Проблема виникає, коли той, хто працював над стосунками раніше, більше не хочете нічого робити. Якщо ви покладаєтеся на волю випадку та сподіваєтеся, що цього разу інша людина знову докладе максимум зусиль, щоб відновити любов і порозуміння, ситуація може лише погіршуватися. У цьому випадку варто ретельно обдумати колишні стосунки та встановити нові межі й рамки, щоб зміцнити їх. Хороші стосунки можна відновити, якщо ви обоє працюєте над цим коли варто зійтися з колишнім

Деякі люди кажуть, що коли стосунки закінчилися, краще зовсім перегорнути цю сторінку життя. У цьому є сенс, але не завжди. Важливо, щоб обоє партнерів могли прийняти це рішення. Потрібно раціонально все обдумати, а також врахувати емоції, очікування та особисті зобов’язання.

Якщо ви роздумуєте над тим, коли варто зійтися з колишнім, запам’ятайте одне: у вас має бути вагома на це причина. Поговоріть із партнером і подивіться, чого він хоче. Якщо ваші бажання збігаються, можете дати цим стосункам ще один шанс. Тим не менш, завжди піклуйтеся про своє емоційне здоров’я та почуття того, хто поруч із вами.

 

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі