«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Cкaндал у Запоріжжі: концерт до Дня Незалежності проведе ведучий, який зганьбився 9 травня на “Інтері”


Святковий концерт до Дня Незалежності в Запоріжжі буде вести ведучий телеканалу «Інтер» Андрій Доманський, який оскандалився спічем в стилі російської пропаганди.

Про це повідомляє 061.

На концерті телеканалу «Інтер» до 9 травня Доманський  виголосив промову в стилі російської пропаганди. «Сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їх портрети безкарно проносили під час факельної ходи в нашій столиці, де кожен метр просякнутий кров’ю наших співвітчизників», – сказав ведучий в ефірі «Інтера».

Висловлювання викликали не тільки обурення в соціальних мережах. Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення звинуватив телеканал в «фіксації радянських стереотипів» і закликав «припинити спроби розколювати країну».

9 травня представники Національного корпусу прийшли під будівлю телеканалу, влаштували мітинг і вимагали зняти з ефіру програму в стилі російської пропаганди.

Втім, «Інтер» проігнорував вимоги активістів, не зняв концерт з ефіру, а й виклав його на каналі Інтера на YouTube – зі скандальним епізодом.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі