«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Декоративні кущі та фігурні зображення: на Волині - конкурс «зелених проектів»

Волинська обласна організація Товариства лісівників України, обласна організація профспілки працівників лісового господарства України та Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства оголошують конкурс для районних центрів та об’єднаних територіальних громад на кращий проект дендрологічного парку, скверу чи пам’ятної алеї.

Про це повідомляє Волинська правда з посиланням на прес-службу ВОЛУМГ.

Метою конкурсу є сприяння розвитку туристичної привабливості Волині та стимулювання до створення «зелених проектів». Призовий фонд конкурсу становить 50 тис. грн. Розробники найкращого проекту отримають 25 000 грн. Винагорода за ІІ місце – 15 000 грн. Володарі III місця отримають 10 000 грн на втілення своїх ідей. Головним призом для переможців стане допомога від лісівників у втіленні проекту в життя.

До участі у конкурсі запрошуються колективи підприємств та організацій усіх форм власності, представники навчальних закладів Волині, фахівці із ландшафтного дизайну, в тому числі – дизайнери-початківці з числа учнівської молоді.

На конкурс прийматимуться графічні та художні роботи, також макети з фігурними зображеннями та елементами інфраструктури майбутніх скверів та парків. При цьому додається описова частина: коротка характеристика місцевості, обраної для створення  майбутнього парку чи скверу, із окресленням його значення для місцевої громади, символів та атрибутики. Подається також опис поетапного створення скверу, парку чи алеї, видового складу деревних порід та декоративних кущів, проектування освітлення, встановлення лавочок, смітників, архітектурних споруд, також умовний кошторис прогнозованих затрат, інформація про виконавців та можливих партнерів, зацікавлених у створенні парку, дендрологічного скверу чи пам’ятної алеї.

Для участі у конкурсі учасники заповнюють анкету-заявку відповідно до встановленого зразка. Необхідно також провести аналіз існуючого стану насаджень, підібрати асортимент рослин з урахуванням їх еколого-біологічних та декоративних властивостей, відповідно до ґрунтово-кліматичних умов місцевості. А ландшафтні проекти необхідно розробляти відповідно до плану-схеми територій та з урахуванням того, що проект повинен вписуватися у цілісний комплекс населеного пункту.

Свої роботи на конкурс ви можете подати до 1 серпня 2018 року.

Подаються матеріали (проекти, ескізи, макети, малюнки) до оргкомітету конкурсу: прес-служби Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства (43000, м. Луцьк, пр. Волі, 30, Волинське ОУЛМГ, тел.: (0332) 24-00-70, 24-00-69, е-mail: lis.volyn@gmail.com.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі