«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

До вихідних доїдуть не усі: Заправки можуть залишитися без палива - бензовози зависли на нафтобазах

Внаслідок збою у роботі податкової бази з ранку 13 січня українські роздрібні продавці палива не можуть вивезти пальне з нафтосховищ на автозаправні станції. Вже у четвер увечері окремі АЗС могли припинити роботу. Якщо проблема не буде вирішена в п'ятницю, заправки можуть залишитися без палива на вихідних. Про проблему повідомив директор "Консалтингової групи А-95" Сергій Куюн, передають Патріоти України.

Він пояснив, що перед тим, як бензовози та газовози виїжджають зі сховищ, бізнесу необхідно зареєструвати акцизні накладні на пальне – проте більшу частину четверга зробити це було неможливо через збій у роботі податкової бази.

"Пересування без накладних заборонено. Пара великих мереж мені підтвердили, що з ранку [четверга] не можуть відправити машини на заправки", - висловив побоювання експерт, порекомендувавши автомобілістам заправитися про запас. На його думку, перші станції могли припинити роботу вже вчора увечері. Тому до вихідних багато хто ризикує "не доїхати".

Нагадаємо, у листопаді-грудні податкова, МВС та Держекоінспекція проводили операцію із затримання бензовозів, які перевозили паливо без акцизних накладних. Під час перевірки майже 7200 бензовозів було виявлено 100 випадків таких порушень.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі