«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Дощі і місцями спека: прогноз погоди в Україні на тиждень

Днями синоптики повідомили українцям, що країну накриє "мокра спека", що прийшла з Балкан,і до кінця тижня висока температура буде супроводжуватися грозами.

У суботу, 14 липня Укргідрометцентр обіцяє дощі з грозами на більшій частині України. Сухо буде тільки на півдні – в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, Криму, а також у Запорізькій області.

Найхолодніше буде на заході країни – вдень від 19 до 22 градусів вище нуля, а тепліше всього на сході – від 29 до 31 градуса. 

У неділю, 15 липня сухо вже тільки в двох областях, Херсонській і Миколаївській. Температура повітря по всій Україні опуститься на один-два градуси: так, в східних областях вдень в середньому 27-28 градусів тепла, в центрі країни – 23-26 градусів, в західних областях – від 19 до 21 градуса вище нуля.

 У понеділок, 16 липня дощі з грозами обіцяють у всіх регіонах країни. Температура повітря залишиться такою ж, як і в неділю.

 У вівторок, 17 липня всю Україну продовжить заливати дощами, при цьому стане трохи тепліше: на заході вдень в середньому 21-23 градуси, в центрі і в північних областях – 24-27 градусів, у східних областях 27-29 градусів вище нуля, і на півдні – від 28 до 30 градусів. 

У середу, 18 липня продовжаться дощі та грози, температура повітря залишиться незмінною – до 23 градусів у західних областях і до 29-30 на сході і на півдні.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі