«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Геннадій Корбан: “Ні, Петре Олексійовичу, ідіть, ідіть заради Бога. Не треба повертатися ні через рік, ні, тим більше через п’ять … Ми ситі вами по горло!”

Відомій бізнесмен з Дніпра, екс-лідер партии “УКРОП” Геннадій Корбан звернув до Президента України Петра Порошенка зі своєї Сторінки у соціальній мережі Facebook.

“Ні, Петре Олексійовичу, ідіть, ідіть заради Бога. Не треба повертатися ні через рік, ні, тим більше через п’ять … Ми ситі вами по горло. Забирайте кліку своїх друзів і йдіть. Не влаштовуйте довгих і сопливих прощань. Зрозуміло, що ви хотіли б ще покерувати країною, але країна цього не захотіла.

Немає сенсу перераховувати ваші факапи, вони і так загальновідомі. Не хочу описувати і ваші досягнення, залишимо це для істориків. Давайте просто розлучимося тихо, без сцен і істерик. Розлучимося назавжди.

Так, мало не забув. Хотів би повернути вам титул Маршала Гречки, яким ви мене нагородили після виборів в Чернігові, влітку 2015 р Я вам тоді відповів, що ми можемо продати все, крім близьких і батьківщини. Носіть на здоров’я цей титул, і пам’ятайте, що купити всю країну неможливо. “- пише Корбан.

Джерело

 

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі