«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

​Голодомор в генетичній пам’яті кожного українця: Святослав Вакарчук поділився трагічною історією зі своєї родини

У День пам'яті жертв голодоморів, котрий в Україні цьогоріч відзначають 27 листопада, про трагічну сторінку в історії своєї родини розповів лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук. Він поділився спогадом про бабусю, котра прежила штучний голод, влаштований Москвою проти українців, зазначають Патріоти України.

«Моя бабуся не хотіла їсти чорного хліба... Малим я не розумів чому. А потім, коли став старшим, усвідомив: він нагадував «хліб» тих страшних часів Голодомору, зліплений з будь-чого... Вже пізніше вона розповідала про «голодовку» і про те, як пережила ті страшні часи», – написав Вакарчук на своїй сторінці у Facebook.

Виконавець також додав, що мільйони інших українців так і не змогли розказати своїм нащадкам правду про Голод 1932-1933 років, штучно організований нелюдським сталінським режимом. Не змогли, бо не пережили його.

«Сьогодні о 16:00 запалимо свічу пам’яті, щоб згадати про всіх жертв Голодомору. Нам дуже важлива ця колективна пам’ять, особливо сьогодні.

Колективна пам’ять єднає. А єдність – найпотужніша зброя нації», – підсумував Вакарчук.

Як відомо, у суботу, 27 листопада в Україні вшановують пам'ять жертв голодоморів. Цей день відзначаємо щороку в останню суботу листопада.

О 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, після якої розпочнеться акція «Запали свічку пам’яті».

Українська армія випустила відеоролик, де закликає усіх небайдужих згадати про страшну сторінку нашої історії.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі