«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Гороскоп на 15 січня 2022 — що обіцяють астрологи

Овен

Сприятливий період для бізнесу, пов'язаного з мистецтвом, музикою. Збільшені життєві сили, прекрасний настрій принесуть радість і гармонію в сімейні та любовні відносини. Можливо, сьогодні ви проявите тонке сприйняття літературних форм мистецтва.

Телець

Потрібних умов для реалізації своїх планів Тельці дочекаються до полудня. Спроба взяти старт з ранку не дасть ефекту, краще не нервувати і не витрачати сили даремно. У другій половині дня майже будь-яка подія спрацює на вашу жагу оновлень і прогресу, ваша справа — не заважати долі. Пряму ініціативу можна передоручити авторитетним сусідам або родичам, а якщо ви в чужій країні, то місцевим жителям.

Близнюки

Близнюки можуть пережити легкий стрес у зв'язку з додатковими можливостями, що відкриваються. У креативних натур можлива позитивна творча криза. Вірогідний переломний момент в любовних планах, поглядах на особисте життя, шлюб, інтимні стосунки, а також на батьківські обов'язки. Багато страхів будуть марними. Добре обговорити з кимось свої тривоги, почитати літературу на цікаву тему. Варто уважніше поставитися до потреб дітей: зовнішнє благополуччя може приховувати потенційну проблему.

Рак

Світське спілкування зі знайомими і діловими партнерами принесе успіх в професії і бізнесі. Люб'язність і тактовність принесуть в романтичні і сімейні відносини успіх і спокій.

Лев

Левам краще вибирати для відпочинку відокремлені захищені місця, не давати приводу для пересудів. Показником достатку може стати доступ до дорогих розваг, престижних місць для обраних. Це хороший день, якщо ви врівноважені і практичні: перед вами відкриються нові шляхи реалізації довготривалих програм. Варто переглянути поточну матеріальну політику, особисті відносини, навчання, шлях духовних пошуків. Події в даних сферах ви можете сприймати занадто емоційно, що заважає об'єктивності.

Діва

День обіцяє успіх Дівам-практикам, зайнятим бізнесом, вдосконаленням майстерності, технічними роботами, наданням корисних послуг. Навіть у творчості буде важлива праця. Вдалі ділові відрядження. Не надто результативними можуть стати переговори, особливо спроби домовитися про щось за відсутності єдиної бази, спільних інтересів. Можливі проблеми при безготівкових платежах, в деяких ситуаціях виручить бартер. Не варто вибирати цю добу для інтелектуальної діяльності і романтичних зустрічей.

Терези

Терези можуть тимчасово забути про логіку і послідовність, а замість цього випробувати несподівану емоційну ейфорію або евристичне натхнення. Протягом дня у вас може з'явитися спокуса звернути з второваного шляху, піти по менш вивченому, але більш привабливому напрямку. В дорозі вас може чекати пригода, несподівана зустріч, не виключений містичний знак. Це відповідна доба для відпочинку або вільної діяльності, для прогулянок по околицях або подорожі по мережевому простору.

Скорпіон

Скорпіони можуть нікуди не поспішати і насолоджуватися рівновагою, що наступила в їх внутрішньому світі. Гармонійний емоційний фон дня не дозволить вторгнутися в вашу душу песимістичним настроям, негативним переживанням. Це хороший день для людей мистецтва, задоволення буде доставляти сам процес творення. Прекрасна доба, якщо ви перебуваєте на відпочинку, в нових місцях ви почуватиметеся майже так само, як вдома. Не варто міняти прийняті напередодні рішення, швидше за все, вони інтуїтивно вірні.

Стрілець

Неоглядне коло знайомств, яке є у всякого Стрільця, послужить вам непогану службу. Наприклад, вам не доведеться довго додзвонюватися в приймальні або оббивати пороги нижчих інстанцій, щоб завізувати рядовий документ або дізнатися останні новини. Також це день, коли інші люди можуть знову нагадати вам про колишні домовленості, про які ви до теперішнього моменту благополучно забули. Не відмовляйтеся зустрітися з людьми, з якими колись укладали альянс: незабаром він може знову стати актуальним.

Козоріг

На початку дня Козорогам варто проявити більше чуйності до проблем оточуючих, вчасно вловлювати чужі настрої і поблажливіше приймати капризи. Головним інструментом об'єднання буде емоційна гармонія. У другій половині доби, навпаки, бажано чітко розставити для себе пріоритети і займатися переважно власними завданнями. Це вдалий момент для переговорів і угод, за умови, що ви контролюєте свої апетити, не піддаєтеся на щедрі обіцянки і любовні маніпуляції.

Водолій

Обстановка розташовує до відпочинку і вільних занять. Відмінний день, якщо вам потрібно розвіятися або відновитися після стресу. Творчим людям і публічним персонам буде простіше знайти свій індивідуальний стиль, який «чіпляє» оточуючих. Любов і слава сьогодні не є для Водоліїв тягарем, а навпаки, дають нові сили. Якщо вам вдалося зловити птицю удачі, закріпіть своє досягнення (запишіть ідею, замалюйте образи, що прийшли в голову, підтвердіть свою готовність до діалогу з потрібною людиною).

Риби

Рибам належить орієнтуватися на чужу поведінку. Ініціатива може належати партнеру, діловому конкуренту, ідейному опоненту, особистому ворогові. Ви можете зіткнутися з критикою, насмішкою, зухвалим вчинком, зневажливим жестом. Можливо, вас спробують втягнути в полеміку, де перевага явно не на вашому боці. Зірки підказують, що вступати в діалог невигідно і варто лише в критичних випадках. Якщо ситуація не є життєво важливою, краще почекати зміни в розстановці ролей.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі