«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Гороскоп на 17 січня 2022 — що обіцяють астрологи

Овен

Сьогодні Овнам знову належить сконцентруватися на важливій меті, яка змушує їх йти на конфлікт, ризикувати або приносити жертви. Можлива хвиля роздратування через дії в умовах контролю, тиску або цейтноту. Будуть складні необхідні оновлення, узгодження та реконструкції. Потрібні майстерність і витримка, якщо ви не хочете втратити досягнуте (наприклад, позбутися кар'єри або бізнесу), інформує Ukr.Media.

Телець

День почнеться позитивно, але подальший розвиток подій може внести у ваше життя відчутне занепокоєння. Є передумови до напружених відносин в сім'ї і шлюбі. Може з'явитися тенденція до озвучування старих претензій, до боротьби за владу і авторитет в будинку. Багато Тельців зіткнуться з некерованістю своїх супутників життя, з відсутністю у них почуття міри. Сімейний чи інший захід буде перевіркою відносин на міцність. У ваших силах згладити будь-який конфлікт, якщо ви взялися за справу вчасно.

Близнюки

Домашнє життя в цей день має для Близнюків масу позитивних моментів. Однак ваша бунтівна душа і природна тяга до різноманітності можуть постійно підштовхувати вас до руху в декількох напрямках одночасно. Не виключено, що ви будете розриватися між товариством домочадців і сторонньою компанією в надії отримати задоволення від спілкування і там, і тут. Зірки радять вам зробити вибір на користь звичної обстановки і родинних зв'язків, саме таке рішення сьогодні буде найбільш розумним.

Рак

Сьогодні Ракам вдасться стабілізувати ситуацію в будинку, сім'ї, бізнесі або відносинах, але до повної впевненості і спокою може залишатися далеко. Це день, коли краще розраховувати на дипломатію і неофіційну підтримку. Позитивну роль може зіграти присутність сторонньої особи, випадкового знайомого. Можливо, вам протягне руку допомоги впливова людина, якій ви залишитеся зобов'язані.

Лев

Сьогодні Левам складно опинитися в потрібному місці в потрібний час. Швидше за все, основні почесті і блага дістануться не вам. Не заздріть тим, кому пощастило більше. Якщо ви старалися з усіх сил, то все ж отримаєте належну вам частину позитиву. Вас може вразити несподівана поведінка члена сім'ї, вчителя або покровителя. Не виключено, що ви сприймете різку зміну його настрою, як приховану зрада. Перш ніж впадати у відчай або обурюватися, придивіться до ситуації. Можливо, ви все драматизуєте.

Діва

Події дня додадуть Дівам впевненості, допоможуть позбутися від ілюзій і знову ступити на твердий ґрунт реальності. З'явиться можливість задіяти відразу кілька особистих талантів. Якщо цілі не досягти без ризиків, ви знайдете опору у вигляді плану або системи, завдяки якій ваші помилки зведуться до мінімуму. День може виявитися важливим для закоханих, батьків. Старе хобі може стати професією.

Терези

Терезам день готує емоційні та моральні навантаження. Це особливо ймовірно, якщо ви наділені особливими повноваженнями — наприклад, є господарем будинку або власником бізнесу. Буде нелегкою близька вам миротворча місія. Легко зіпсувати репутацію, дати привід для сміху і нечесних ігор конкурентам, втратити довіру партнерів. Важливо вірити в те, що ви робите, і вибирати таких же помічників.

Скорпіон

Для Скорпіонів в кінці тижня може стати актуальною темою ділове співробітництво, але не буде забуте і особисте життя. Це вдалий момент для взаємовигідних угод, обміну послугами, для гармонізації подружніх і любовних відносин. Ініціативу може проявити друга сторона, чекаючи від вас адекватного відгуку. Обставини сприятливі, але не дозволяють «витати в хмарах», краще не пускати важливі справи на самоплив. Почуття добре підкріпити красивим функціональним подарунком, або практичною допомогою.

Стрілець

Стрільці сьогодні зуміють виграти і перемогти, а в крайньому разі, утримати свої позиції. Досвідчені Стрільці непомітно встановлять власні правила, яким оточуючі охоче підкоряться. Цей день обіцяє вам безпеку в дорозі і в ризикованих заходах, в тому числі, інформаційну. Можливі хороші звістки від далеких друзів, з вищих інстанцій. Ви можете отримати відмінну рецензію, рекомендацію, професійну консультацію, купити рекламне місце, укласти вигідний контракт за кордоном.

Козоріг

Козорогам варто почати цей день зі зміцнення своїх формальних і духовних опор. Корисно уточнити свої права, цілі і межі можливостей. Друга половина дня зажадає активної, але збалансованої позиції. Будь-який невірний крок загрожує перекосом інтересів і стрімким нагнітанням проблем. Дипломатична тактика необхідна в партнерстві, в сім'ї, в житлових, юридичних і професійних справах.

Водолій

Для Водоліїв зараз важливі відносини з конкретною людиною, що володіє талантом або впливом. Не ухиляйтеся від суперництва, приймайте виклик. У кращому випадку вас чекає гостра конкуренція, що допомагає відточити ваші таланти, в гіршому — створюється ґрунт для сварок, ревнощів, заздрості. Загострюється реакція на поведінку партнера по шлюбу. Його амбіції і досягнення можуть стати як стимулом для вашого особистого зростання, так і приводом для скандалів.

Риби

Для Риб будь-який захід цього дня пов'язаний з ризиком. Зірки не радять займатися тим, в чому немає гострої необхідності. У термінових справах рекомендується уникати поспіху і сварок, дотримуватися правил обережності, не порушувати технології і не зачіпати нічиї права. Також, сьогодні не варто наражати на небезпеку близьких, підопічних, дітей, важливі проєкти, шукати партнера, посередника, захисника, попутника.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі