«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Гороскоп на 18 липня 2021 — що обіцяють астрологи

Гороскоп на 18 липня 2021 — що обіцяють астрологи

Овен

Сьогодні зірки радять Овнам акуратніше поводитися із загальними ресурсами, уникати податкових і кредитних заборгованостей, розпилення коштів на ігри, розваги та авантюри. День підстьобує азарт, сексуальність і спрагу гострих відчуттів, підвищує ризики, може спровокувати гнів через заборони і перешкоди. Пом'якшити кризу допоможе приватна розмова. Сімейні справи важливо обговорити з близькими людьми, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельцям краще не диктувати умови, а підлаштуватися під задані рамки. Важливо рахуватися з настроєм партнерів, клієнтів, колег, близьких людей (він може бути похмурим і холодним — або, навпаки, агресивним). Небезпечні нервозність, навмисна демонстрація незалежності і непередбачувана реакція на чужу поведінку. Випустити емоційний пар і знайти спільну мову допоможуть своєчасні переговори.

Близнюки

Близнюкам день може принести нездужання, клопоти, неприємний сюрприз або нагадування про минуле. Ймовірно, доведеться скасувати відпочинок або скоротити програму розваг. Зірки радять розглядати такий стан справ як шанс зайвий раз попрацювати над недоліками і вирвати з коренем ще один бур'ян в саду свого життя. Саме цій меті допомагатимуть тимчасові обмеження і обмежені умови.

Рак

Ракам цей день дарує критичний погляд на любов, вільний бізнес і рекламу, на виховання дітей і монетизацію талантів. Розвивати ідеї, висловлювати почуття, шукати заробіток, готувати подарунок доведеться в заданих рамках. Можуть докучати обмеження на відпочинку, податкові ліміти, творчі шаблони. Це непоганий день для особистих бесід, роздумів і шліфування їх підсумку (наприклад, редагування тексту).

Лев

Сьогодні Леви вразливі і чутливі, потребують співрозмовника, який буде їх розуміти, можуть інтуїтивно прагнути до самотності або шукати привід «відвести душу» в довірчій розмові. Це вдалий час для перебування на природі, в таємному притулку, в санаторії. Тиші і спокою у власному будинку багато що може заважати, від нудьги, контролю або заборон до неприємних сюрпризів і потужних дратівливих тригерів.

Діва

Сьогодні Дів чекає певний формат спілкування, роздумів і переміщень. Повній відвертості може заважати цензура або непорозуміння з оточенням. Можливі вимушені поїздки, скасування і затримки в дорозі. День посилює скепсис, критичність і проникливість. Добре займатися дослідженнями, відсівати зайві дані і контакти. Краще віддати перевагу розмовам у вузькому колі або дистанційному листуванню.

Терези

Сьогодні зірки радять Терезам бути економнішими у витрачанні всіх ресурсів: особистих, сімейних, службових. Нагальні матеріальні теми краще лише обговорити, не переходячи від слів до дії. Небажаний шопінг: можлива вада в покупці, відмова, дефіцит потрібного. Краще не купувати новинку, а пускати в хід резерв. Не варто відкривати рахунок, розпоряджатися спадщиною, робити вкладення в майбутнє.

Скорпіон

День вкаже Скорпіонам грань дозволеного: частина їх бажань нереалізована, частина поки передчасна. Можливе тимчасове обмеження в правах у родині, професії або співтоваристві. Багато Скорпіонів зіткнуться з бар'єром, намагаючись розвинути творчу ідею або вільно висловити почуття. На щастя, залишиться можливість порозумітися з оточенням або виговоритися десь на стороні. Можливі звістки здалеку.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям краще вибрати приватне життя або відокремлений спосіб життя, відмовитися від зайвих пригод. При цьому важливо дотримуватися "емоційної гігієни": слухати хорошу музику, уникати темних небезпечних місць, шкідливих звичок, поганих спогадів, спілкування з недоброзичливцями і атмосфери, що навіває похмурі думки. Також, зірки рекомендують берегти своє фізичне здоров'я і стежити за харчуванням.

Козоріг

Сьогодні Козороги можуть зіткнутися з перешкодою або розчаруванням. Не виключено, що причина їх невдоволення або зневіри матиме матеріальне підгрунтя — наприклад, їм не вистачить коштів для здійснення привабливого плану. Деякі Козороги зіткнуться з нестачею потрібного їм "людського ресурсу". Важливо не обривати через це зв'язок зі справжніми друзями (або з тими, хто готовий ними стати).

Водолій

Сьогодні Водоліям краще уникати важливих рішень: великий ризик повторення стратегічної помилки. Краще припинити нерівну боротьбу. Що стосується емоційного фону, в цей день шкідливі смуток і похмурість, але ще небезпечніші помилковий оптимізм і легковажність. Важливо реалістично побачити ситуацію, прийняти тимчасові обмеження, боротися зі страхом, агресією і нервозністю, практикувати терпіння і стриманість.

Риби

Обставини дня здатні зменшити оптимізм Риб, але позбавити їх надії і віри вони все ж не зможуть. Багатьох Риб буде підтримувати таємна переконаність у своїй правоті, викувана в колишніх випробуваннях. У деяких Риб знайдуться і інші джерела підтримки — наприклад, старі друзі. У цю добу добре оновлювати контакти з близькими по духу людьми, у тому числі, які проживають в інших містах і країнах.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі