«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Гороскоп на 24 липня 2021 — що обіцяють астрологи

Гороскоп на 24 липня 2021 — що обіцяють астрологи

Овен

Перша половина дня не сприяє об'єктивному погляду на речі. В цей час доби ви можете сильно залежати від чужої думки, з кимось змагатися або намагатися комусь догодити. Небажані нові починання, особливо спільні. Овнам, народженим в квітні, буде властива підвищена дратівливість. Друга половина доби створює умови для вдумливого переосмислення питань, які вас цікавлять. Постарайтеся побачити ситуацію, що склалася з фінансової, професійної або психологічної точки зору, інформує Ukr.Media.

Телець

Для Тельців важлива атмосфера, що панує в оточенні. Можлива активна залученість в справи друзів, робочого колективу. Зв'язки і популярність в потрібних колах допоможуть закріпити успіх, зміцнити захист, створити платформу для зростання. Добре відстоювати спільні інтереси, наприклад, подружні. Актуальна дружня взаємодопомога. Дуже вдалий день, якщо ви здійснюєте лікування в престижній клініці, працюєте у великій компанії або в сфері, пов'язаній з естетикою, модою, адмініструванням, наданням послуг.

Близнюки

Сьогодні Близнюки відрізняються цілеспрямованістю. Одних представників знаку буде вабити конкретна мета, інших — міраж. Можлива мрія взяти реванш або повернути частину минулого. Зірки нагадують, що благі наміри часом призводять не до того результату, радять вам ставити реалістичні цілі і вибирати для їх досягнення вірні засоби. Це не найкращий день для переговорів, не варто знову піднімати закриті теми. Удача більш імовірна, якщо ви мало говорите і багато робите, не боїтеся складної роботи.

Рак

День поверне Ракам стабільність, допоможе надолужити згаяне або виправити промах. Твердий ґрунт під ногами дозволить впевненіше дивитися в фінансове завтра, оптимістичніше розцінювати майбутнє відносин або важливої задумки. Обстановка схиляє до суворого дотримання правил, але деякі проблеми можна залагодити в приватному порядку. Можливо, вам піде назустріч ваш друг здалеку або знайомий з офіційної інстанції. В кінці дня можна дати волю мріям, романтичним почуттям, гастрономічним фантазіям.

Лев

Левам корисно добре орієнтуватися в поточній економічній ситуації. Це важливо подвійно, якщо ви несете особисту матеріальну відповідальність за щось, керуєте ресурсами, розвиваєте бізнес, плануєте навчання, поїздку. Можливо, для отримання ідеального результату доведеться тимчасово відмовити собі в чомусь. Спілкування на теми фінансів, заробітку, розподілу доходів, руху коштів краще не відкладати, оптимальний час — початок дня. Не виключено, що подібні розмови віднімуть у вас багато сил.

Діва

Дівам небезпечно псувати відносини з начальством, друзями, партнерами, близьким оточенням. Не варто привертати до себе увагу ворогів і конкурентів: вони охоче використовують будь-який привід вас вколоти, покритикувати, викрити і навіть підступно підставити. Щоб допустити промах, сьогодні досить вибрати невдалий момент для появи на арені подій, задати «незручне» питання або розголосити таємницю.

Терези

На особистому горизонті Терезів сьогодні знову засяє сонце, або з'явиться недвозначний натяк на довгоочікуване поліпшення справ. Зірки підказують, що зараз вам варто цінувати кожну хорошу хвилину. Тимчасове обмеження на повномасштабні дії, яке може діяти ще кілька діб, не завадить вам насолоджуватися настанням позитивних змін або їх близькою перспективою. Можна сподіватися на швидке відкриття взаємопов'язаних знайомих шляхів, що обіцяють законний успіх і заслужене процвітання.

Скорпіон

У першій половині дня Скорпіонам не варто розраховувати на стандартний порядок справ. Позаштатна ситуація знизить дисципліну, зате внесе в рутину різноманіття. У другій половині доби корисно змістити фокус уваги на взаємини, щоб зробити їх більш стабільними або взаємовигідними. Має сенс відгукнутися на партнерську ініціативу. Доречно прийняти або офіційно піднести цінний подарунок.

Стрілець

Вас чекає везіння, про яке ви вже давно забули. Відкиньте недавні побоювання і постарайтеся максимально розкрити свої природні здібності. Це прекрасний час спочатку подорожі або навчального циклу, для звернення в нову віру, для зміни громадянства. Буде успішним старт викладацької, політичної, духовної кар'єри. Стрільцям, які перебувають на відпочинку, піднімуть настрій яскраве сонце, синє небо, цікава компанія. Це відмінний день для відвідування пляжу, модної тусовки або шоу.

Козоріг

День розташовує до відпочинку і створює умови для ваших улюблених справ. Дотримуйтесь своєї інтуїції і погоджуйтеся лише на те, що вам до смаку. Те, що найбільше подобається робити, принесе найбільший прибуток. Відмова від неприємних нетворчих занять в результаті допоможе заощадити дорогоцінний час або енергію. Козорогам, зайнятим викладанням і консультуванням, важливо правильно позиціонувати себе перед можливими учнями або клієнтами. У шлюбному і любовному союзі очікується мир або тимчасове затишшя.

Водолій

У цей день зірки не радять Водоліям "зніматися з якоря", щоб змінити насиджене місце або покинути звичне середовище проживання. Водоліям, зануреним в домашні справи, не варто за всяку ціну прагнути в офіс: день навряд чи буде продуктивним, жертва може бути марною. Ключові контакти, важливі роздуми, фундаментальні дослідження, відповідальні розрахунки краще перенести на ранковий час.

Риби

Для Риб це потенційно успішний, але не найрезультативніший день. Чутливих і внутрішньо нестабільних Риб здатна "вибити з сідла" будь-яка непередбачена дрібниця. Багато Риб зменшать темп і втратять інтерес до свого заняття, якщо не побачать очікуваного стимулу і не отримають позитивного підкріплення своїм зусиллям. Зупинка виправдана при найменшому натяку на небезпеку або марну витрату ресурсів.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі