«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Гороскоп на 25 листопада 2021 — що обіцяють астрологи

Овен

Овнам пора намітити новий виток у своєму розвитку. Йдеться про духовне зростання або професійну кар'єру, важливо поглянути на справу практичніше. Ситуація вимагає сконцентрувати увагу на одному — двох шляхах і ретельно планувати підйом до вершини. Додатковим стимулом може стати поява нового начальника або партнера, зміна колишнього формату відносин або перспектива офіційного заробітку, інформує Ukr.Media.

Телець

З ранку сьогодні гармонійний час, прекрасний для відносин з публікою, рекламою і для ділових зв'язків. Хороший день для бізнесу, пов'язаного з мистецтвом, музикою, розвагами. Сприятливий період для коротких поїздок, пов'язаних з любов'ю або художньою діяльністю.

Близнюки

День стане святом для Близнюків, які скучили за контактами і фліртом. Вчорашні позитивні тенденції отримають продовження, яке вас порадує. Це вдалий час для підтримання дружніх і романтичних зв'язків. Можна задовольнити інтерес до моди, мистецтва, прогресивних світових тенденцій. Викличе інтерес тема подорожей. У справах практичних оптимізм часом буде надмірним, задоволення від приємного спілкування і позитивні новини можуть перешкодити вам побачити ситуацію правдиво і об'ємно.

Рак

Сьогодні навантаження принесуть результат тільки тим, у кого є чітка мета. Уникайте безглуздої витрати енергії, намагайтеся не базікати даремно. Особисту ініціативу проявляйте лише в тому разі, коли немає іншого виходу. Не рекомендується повна самотність, не варто відсторонюватися від близьких. Якщо психологічна атмосфера навколо залишає бажати кращого, до останнього зберігайте надію на мирне вирішення проблем. День підходить для проведення генерального прибирання і перестановок.

Лев

Левам не варто афішувати свої ініціативи, розкривати таємниці бізнесу і деталі приватного життя. Варто вжити заходів проти поширення чуток, витоку інформації, нечесних ігор. Може стати актуальним контакт з охоронним підприємством, секретною службою, страховою організацією, архівним або медичним закладом. Можна вдало вирішити питання з податком, вкладом, компенсацією, ремонтом, заміною, поверненням платежу. Почуття можуть змусити забути про принципи, а захопленість справою — про реальний хід часу.

Діва

Для Дів набувають особливої важливості матеріальні теми, джерела доходу. У зв'язку з цим корисно переоцінити активи, переглянути підхід до використання особистих і сімейних накопичень. Можна планувати великі покупки і вкладення. Водночас, у багатьох ситуаціях морально-етична складова виявиться не менш актуальною, ніж практична. Сформована система цінностей може вплинути на поточну фінансову політику, критерії оцінки і вибору, на принцип побудови сімейних, особистих, ділових зв'язків.

Терези

Основну частину дня Терези проведуть в передбачуваному режимі. Можливий сюрприз з боку партнера, але швидше за все, він не стане для вас несподіванкою. Аж до вечора можна спокійно займатися улюбленою або знайомою справою, спілкуватися з друзями, дітьми, однодумцями. У разі втоми, це відповідний момент для відновлення сил. Вечір може поставити перед вами нове завдання. Зірки підказують, що не варто братися за неї власноруч, краще звернутися за допомогою до відповідного сервісу.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам не варто поспішати з ініціативою: якою би хорошою вона не була в теорії, на практиці можливо всяке. Краще набиратися сил, готуватися до задуманого. Виконати це завдання буде набагато простіше, якщо ви підтримуєте хороші, або хоча б рівні, відносини з потрібними людьми і з близьким колом. У цю добу небажано ставити на перше місце власні погляди, смаки і потреби. Багатьом Скорпіонам, особливо народженим в жовтні, життя піднесе той чи інший сюрприз близько півночі.

Стрілець

Багатьох Стрільців сьогодні турбує страх перед майбутнім або перед минулим. Ви можете зіткнутися з наслідками своєї безладності і неорганізованості: наприклад, з творчим безладом в паперах. Приведіть в систему документи, особливо пов'язані з нерухомістю, спадщиною, страховками, податками. Це вдалий час для реструктурування проєкту, для перегляду старих заборгованостей. Можливі непередбачені витрати на дітей, несподівані вимоги від партнерів, родичів або кредиторів.

Козоріг

Козорогам варто більше цікавитися навколишнім світом. Вітається інтерес до закономірностей спілкування, основ реклами та маркетингу, психології відносин. Теорія комунікацій буде засвоюватися вами добре, а ось на практиці ви можете зробити помилку. Миті сильного емоційного напруження краще перетерпіти мовчки. Пам'ятайте про принцип справедливої рівноваги в будь-яких контактах і не порушуйте баланс. Вас пробачать за недоречний порив, але неприємний осад залишиться і це зіграє не на вашу користь.

Водолій

Успіхи Водоліїв сьогодні залежать від уміння зосередитися на завданні і повністю присвятити себе йому, аж до відходу в тінь і безвісність. Можливо, це стане запорукою безпеки, лікування від хвороби або завершення справи. День підходить для секретних відповідальних робіт, відвідування закритих територій і об'єктів, тесту на старанність або професіоналізм. Можливі суперечки з колегами, персоналом.

Риби

Рибам варто утриматися від зайвої активності і від починань, продиктованих імпульсом. Не варто без необхідності робити ризиковані дії: сьогодні вони виявляться успішними лише при хорошій моральній і фізичній підготовці. Спроба експромту може привести і до перемоги, і до провалу: все залежить від ступеня вашого володіння обраними інструментами і техніками. Якщо надлишок почуттів підштовхує до дії, зірки радять вибирати заняття творчого характеру або добре знайомі напрямки.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі