«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Гороскоп на 30 листопада 2018 року: Сьогодні Терезам не варто вести відкритий спосіб життя і чекати підвищеного комфорту.

Овен Овнів чекає непростий ранок, але зірки нагадують, що «лиха біда початок». Якщо замість того, щоб нервувати і метушитися, ви засучете рукави і почнете вирішувати завдання поетапно, ситуація поступово вирівняється. День вимагає скрупульозності, може бути пов'язаний з неприємними обов'язками, болючою лікувальною процедурою, з необхідністю тренування, дресирування, чищення, відпрацювання ювелірних навичок майстерності.

Тілець

Для успіху Тільцям сьогодні достатньо не лінуватися. З багатьма завданнями дня вам допоможе впоратися ваша природна практичність, помножена на акуратність і скрупульозність. Одночасно, ця доба сприяє тренуванню розуму, кмітливості, спритності, гнучкості, розширенню кругозору. Вам варто частіше довіряти своєму чуттю, особливо, у знайомих областях. Приклавши зусилля, ви зможете вирішити найскладніший ребус.

Близнюки

Близнюків сьогодні багато що нервує в сім'ї і близькому колі. Енергію, навіть негативну, краще направити на корисні справи, тоді причиною вечірньої втоми буде продуктивна робота, а не безглуздий маневр або порожній спір. День змусить поклопотати, щось переробити або довести. Полем діяльності добре зробити будинок, особисту територію або свою ділянку роботи. Не варто братися за нові проекти.

Рак

Сьогодні Раків може чекати низка роз'їздів, серія пізнавальних контактів з навколишнім світом або інтенсивний навчальний курс. Можливо, тенденції переплетуться, наприклад, заради виконання своїх обов'язків ви вирушите у термінове відрядження, де відновите корисні знання або канали зв'язку. Результативність може бути невелика через ланцюги непорозумінь і все ж цей день не пройде для вас даремно.

Лев

Сьогодні Левам навряд чи вдасться опинитися в центрі уваги, щоб блиснути творчим потенціалом або унікальними особистими якостями. Навпаки, багато представників знаку виявляться поглинені рутиною, в якій ризикують буквально потонути. Не виключено, що замість благородства, філософського погляду на ситуацію і широти душі вам доведеться проявити дещо інші якості, наприклад, дріб'язковість і прагматизм.

Діва

Для Дів цей день обіцяє стати важким і виснажливим. Результативність, як і безпека, сьогодні багато в чому залежить від ваших звичок і навичок справлятися з труднощами. Можлива схильність пропускати кожну дрібницю через себе і приймати події близько до серця. Утримувати рівновагу буде складніше, якщо ви гостро реагуєте на зовнішні подразники, послабили самоконтроль, погано себе почуваєте.

Терези

Сьогодні Терезам не варто вести відкритий спосіб життя і чекати підвищеного комфорту. Багато акцій, включаючи контакти з людьми і поїздки, будуть вимушеними. Залежно від обставин, вам може знадобитися старанність, інформованість в практичних питаннях, увага до деталей, вміння триматися в тіні. Актуальні такі заняття, як лікування, профілактика, дрібний ремонт, інспекція вразливих місць.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони інтуїтивно уважні до деталей. Не дивлячись на хороше чуття, вам варто поставитись до підказок своєї інтуїції з часткою недовіри, інакше ви ризикуєте не помітити в будь-якій програмі чи схемі прихований підступ. Непорозуміння краще сприймати як робочі моменти і неминучу частину процесу: в цьому випадку, вони будуть швидше вирішені і менше позначаться на цінних для вашого майбутнього відносинах.

Стрілець

Стрільцям не завадить продемонструвати підвищену увагу до нюансів і деталей. Без цього ваші промови сприймуть як порожні обіцянки і балачки, а не пропозиції. Якщо ви в статусі підлеглого, варто проявити більше старанності, не надто нав'язувати свою ексклюзивну думку начальству, старшим людям і вищим інстанціям. Конфлікт розумніше погасити, а не роздмухувати.

Козеріг

Сьогодні Козероги схильні залишитися при своїй думці, однак це не означає, що їм вдасться заразити ходом своїх думок оточуючих. Козероги, не мають твердої позиції, ризикують самі опинитися між двох вогнів: власною вірною здогадкою і авторитетною думкою, нав'язаною ззовні. Що-небудь робити вам варто лише в першому випадку: досвід і здоровий глузд підтримають у вас свідомість власної правоти.

Водолій

Водолії можуть зайнятися скрупульозною і не найприємнішою роботою. Це вдалий час для лікування, прибирання, детальних досліджень. Головними критеріями аж до ночі залишаться факт і практична користь, саме їм слід віддати перевагу перед будь-якими сумнівними висновками. Небажані починання та угоди: день провокує зайві ризики і підвищує ймовірність «заблукати в трьох соснах».

Риби

Сьогодні Рибам не варто проявляти натиск і дратівливість у спілкуванні. Бажано уникати і пасивної агресії, яка виражається в образі і демонстративному ухиленні. Навіть якщо ви захищаєте свої законні права або очевидні істини, успіх не гарантований. Мистецтво дипломатії зараз полягає для вас насамперед у майстерному маневрі. У будь-якому спорі компроміс буде безпечніший від перемоги, що дісталася насилу.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі