«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Гороскоп на 30 листопада 2021 — що обіцяють астрологи

Овен

Для Овнів набуває додаткового значення матеріальна сторона життя. Не виключено, що вільне спілкування з цієї причини виявиться відтіснене на другий план, або зведеться до обговорення все тих же матеріальних нюансів. Може посилитися інтерес до кулінарних рецептів. Покупки та інші приємні витрати можуть переважати над накопиченнями, що цілком природно в передсвятковий період. На щастя, сьогодні є надія на швидке заповнення витрат, можливі надходження відразу з декількох джерел, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям сьогодні вигідно підтримати приятельські зв'язки, проявити дружелюбність і лояльність. Навіть в спілкуванні з начальством краще уникати зайвих формальностей. Також, в цей день варто ухилитися від "переходу на особистості", набагато краще виступати від імені групи. У професії може стати в нагоді знання мов програмування або іноземної мови. Якщо всі інші аргументи вичерпані, допоможе почуття гумору.

Близнюки

Близнюкам належить орієнтуватися на обстановку і на власні потреби. Те, що легко на словах, може бути складним на ділі, не виключений ланцюжок неузгодженостей, невдач, осічок, заборон. Ситуація змушує відповідати різноплановим вимогам, виконувати суперечливі накази, справлятися з виникаючими ускладненнями в режимі нон-стоп. Можуть не діяти колишні вдалі схеми, щасливі прикмети. Зростаюча напруга загрожує втомою, дратівливістю, можливі сварки, нездужання, дрібні травми.

Рак

Сьогодні Раки в черговий раз можуть зіткнутися з недоліками партнера. Це не найкращий момент для спроби виправити і напоумити іншу людину: як би ви не старалися, складні риси його характеру або погані звички залишаться при ньому. Вам знадобляться смирення, поблажливість і уживаність. З іншого боку, зірки радять провести межу, за якою починається безсоромне використання вашої доброти і терпіння: якщо ви продемонструєте слабкість, вами будуть користуватися і далі.

Лев

Хороший період для спілкування зі старшими, більш навченими життям людьми. Добре буде почати яку-небудь нову справу, що стосується професії. Можуть бути успіхи в бізнесі і в професійних справах, що стосуються науки. Прояви особистої ініціативи добре відіб'ються на вашому професійному рівні.

Діва

Дівам варто вчасно відрізняти здійсненні плани від нереальних, інакше є ризик провести в марних ілюзіях кілька тижнів. Якщо це правило дотримується, день пройде вдало. Очікується емоційний підйом, велика гостинність. Нові ідеї допоможуть продовжити здійснення старого плану, наприклад, модернізацію житла. У разі сварки, захочеться проявити великодушність до кривдника (або загладити провину, якщо ви погарячкували самі). Багато енергії може відняти домашня подія, навіть позитивна за змістом.

Терези

До цих пір ви обмежувалися стратегічними планами. Зараз зірки пропонують вам звернути увагу на іншу сторону ситуації. Для того, щоб мрії стали реальністю, вам потрібно стати прискіпливішими і вникнути в найдрібніші деталі задуманої справи. Можливо, вам буде потрібен новий помічник. У любовних відносинах Терезів починають відігравати велику роль турбота і душевне тепло. Ви повинні знати, що завжди можете покластися один на одного в скрутну хвилину, а також бути впевнені у тому, що поділяєте моральні цінності один одного.

Скорпіон

Скорпіонам слід всіляко нарощувати свій потенціал. Зараз для вас важливо все, що може працювати на ваш успіх в сьогоденні і майбутньому. Залежно від поставленої мети, вам належить потрудитися над особистим шармом, фізичною підготовкою, професіоналізмом. Вам також необхідно цілеспрямовано розкривати свої природні здібності в потрібних сферах, позбавлятися від надмірної сором'язливості і страху бути незрозумілими, невизнаними. Можуть знадобитися ділові та управлінські навички, артистичні здібності.

Стрілець

Легковажність і безвідповідальність сьогодні шкідливі в будь-якій справі, але подвійно — в області фінансів і майна. Саме в цій сфері Стрільцям слід підтримувати ідеальний порядок. Не варто відкладати заходи, пов'язані з оформленням страховки, наймом охорони, установкою сигналізації. Цінності краще зберігати в надійному місці (сейфі, банківській комірці). У цей день може виявитися успішною покупка старих або антикварних речей (за умови законності угоди і сумлінної поведінки її учасників).

Козоріг

Ваш будинок може стати місцем освітньої або культурної діяльності. Прояв доброти і доброзичливості до членів сім'ї і коханих зроблять вас щасливими. Можливе ділове і грошове процвітання, особливо в справах, що відносяться до їжі, фермерства, нерухомого майна, продуктів і сфері послуг.

Водолій

Водоліям зірки радять використовувати цей день для співпраці. Сьогодні багато чого можна зробити на хвилі взаємної любові і симпатії. Пробуджується інтерес до забутих старих справ, з перспективою вдихнути в них друге життя. Знайоме спільне заняття з елементами творчості здатне знову згуртувати ділових партнерів, подружжя, сусідів, дітей і батьків, творчих однодумців, друзів по грі.

Риби

Для Риб ця доба цілком комфортна. Непогано провести час в суспільстві старих знайомих, близьких родичів, партнера по шлюбу або в місцях, які ви добре знаєте і де завжди себе відмінно почуваєте. Це може бути гостинний будинок, улюблений куточок природи або ваш улюблений бутік з багатим асортиментом модних якісних товарів. Не шкодуйте часу на вибір інгредієнтів для смачних страв, на приготування їжі і сервіровку столу. Сьогодні це гарантовано піднімає настрій вам і оточуючим.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі