«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Гроші надходитимуть на банківські картки: У Мінцифри розкрили деталі виплатити тисячі від Зеленського

Тисячу гривень, які отримає кожен вакцинований українець від 19 грудня незалежно від дати щеплення, будуть виплачені на спеціальні банківські картки у "Дії". Розрахуватися цими грошима українці зможуть на підприємствах, які відповідають певним МСС-кодам. Платити комісію за обслуговування картки не потрібно буде. Про це розповіли в пресслужбі Міністерства цифрової трансформації в коментарі "Українській правді", зазначають Патріоти України.

Зокрема, повністю вакцинованим громадянам потрібно буде пройти коротку верифікацію в застосунку "Дія". Після цього вони зможуть отримати на спеціальні банківські картки тисячу гривень. Нараховувати їх буде Мінекономіки.

"Громадяни розраховуються грошима на підприємствах, які відповідають певним МСС-кодам (класифікаторам виду діяльності, - ред.). Віртуальні карти - безкоштовні, ніяких комісій за обслуговування не буде", - уточнили в Мінцифри.

Наголошується, що у межах цієї програми виплата готівки не передбачена. У Мінцифри запевнили, що операції з віртуальними картками безпечні й будуть здійснюватися через банки-партнери з надійними системами захисту платежів. Програма створена для цільової підтримки сфер, які зіткнулися з різким скорочення кількості клієнтів через карантин.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі