«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Я розчарована! "Ну чому мій український чоловік не такий як Джузепе з Італії?"

Галина виросла в невеликому селі на Західній Україні. Життя тут було непростим, але вона завжди знаходила радість у маленьких речах: у роботі на городі, у піснях, що лунали на святкуваннях, у часі, проведеному з родиною.

Одружившись з Романом, вона стала матір'ю трьох прекрасних дітей і сподівалася, що разом вони зможуть подолати всі труднощі.

Але економічні проблеми країни вдарили по їхньому господарству. Роман працював не покладаючи рук, але грошей все одно не вистачало. Галина вирішила, що мусить знайти спосіб допомогти сім'ї і поїхала на заробітки в Італію. Вона залишила дітей на піклування свекрухи, обіцяючи швидко повернутися з заробленими грошима.

Приїхавши в Італію, Галина влаштувалася доглядальницею у багатій родині. Спочатку їй було важко, адже мова та культура були зовсім інші. Та з часом вона звикла, освоїла італійську мову, а також познайомилася з багатьма місцевими жителями.

Одного разу, прогулюючись по площі після роботи, Галина зустріла Джузепе. Він був симпатичним італійцем, який працював у місцевому ресторані. Їхні розмови почалися з простих привітань і обміну люб’язностями, але швидко переросли в щось більше. Джузепе показав Галині красоти Італії, допоміг їй відчути себе в новій країні як удома. Вони почали зустрічатися все частіше, і Галина зрозуміла, що закохалася.

Ці почуття змусили її задуматися про своє життя в Україні. Повернення додому здавалося їй усе менш привабливим. Вона боялася повернутися до Романа і знову стикнутися з проблемами, які залишила. Одного вечора, після довгої розмови з Джузепе, вона вирішила залишитися в Італії назавжди. 

Галина написала листа Роману, пояснивши свої почуття і рішення. Це було найважче рішення в її житті, але вона вірила, що робить правильний крок. Роман, отримавши листа, був розбитий. Він не міг зрозуміти, як жінка, з якою він провів стільки років, могла залишити його і дітей. Горе змусило його звернутися до алкоголю, і з кожним днем ситуація ставала гіршою.

Діти теж страждали від відсутності матері і бачили, як їхній батько поступово втрачає себе. Родичі та друзі намагалися підтримати Романа, але алкоголь став його єдиним втішенням. Тим часом Галина намагалася побудувати нове життя з Джузепе, хоча думки про дітей і провина переслідували її постійно.

Ця історія показує, як важкі рішення і пошук кращого життя можуть призвести до непередбачуваних наслідків, впливаючи на долі багатьох людей. Галина знайшла своє щастя, але ціна цього щастя виявилася надто високою.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі