«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Я викинула всі речі невістки та сина, поки вони були у відпустці. Давно чекала моменту, аби прогнати цих дармоїдів. Шкодую, що місяцями їх годувала та утримувала!

Восени єдиний син Мирон одружився та привів невістку у нашу родину. Ми з чоловіком живемо за містом у будинку, маємо свою господарку. Город, кури, качки, кролі та свинки. Мій чоловік Степан сам вирощує тварин, а потім везе на забій та коптить м'ясо. Клієнтів у нас багато, є замовлення навіть з магазинів та сусідніх міст.

Тим паче, цей бізнес приносить нам чималий дохід, адже все вирощуємо власноруч, без помічників. Тільки от син не хотів нам допомагати з бізнесом, їздив на роботу до міста. Він працює головним інженером на одному будівництві. Ну раз не хоче - то хай не помагає, ми не будемо силувати до роботи.

І от у вересні син одружився. Ми з чоловіком витратили чимало грошей на весілля, майже 5 тисяч доларів. Хоча на ці кошти могли розширити бізнес, добудувати другий цех на коптіння.

Після весілля молодята вирішили переїхати до нас. Але не на завжди, а до того моменту, поки не куплять власне житло. Точніше, Мирон не купить. Бо у невістки Алли тільки мама, яка живе у гуртожитку для малозабезпечених родин. 

Ми з чоловіком віддали другий поверх для невістки, купили їм до спальні нову шафу та ліжко. Але пані не оцінила наші старання:

- Такий дизайн вже давно не в моді. Та і ліжко не зручне.

- Алло, ми так старалися, ну як то кажуть - дарованому коневі у зуби не заглядають

- А вас хтось просив допомагати? Я б сама вибрала диван за ті кошти! Лиш дарма гроші на вітер викинули. 

І той диван досі стоїть у літній кухні. От складалося враження, що син привіз не якусь помічницю, а королівну. Раніше 10 Алла не прокидалася, йшла на кухню та варила кави. Потім дивилася телевізор або ж тринділа по телефону з подругами. 

Раз попросила її допомогти на городі:

- Ой, я не можу. У мене проблеми зі спиною!

- Які ще проблеми?

- Мені не можна сильно згинатися та розгинатися. І тягати важке на спині. У мене була травма. 

 

Хотіла саркастично запитати, чи то не травма голови, але стрималася. Тому з Алли було користі, як з козла молока. Навіть на кухні нічого не хотіла робити, хіба помиє чашки з-під кави і на тому все, закінчилося прибирання. 

Син наївно вірив у казочку Алли про якусь травму:

- Ма, ну їй дійсно не можна. У дитинстві мала забій.

- Чи просто їй наснилося? Як каву пити - то сили є, а як мені допомогти вікна витерти - то все, хвора та немічна!

- Я тобі сам допоможу. Або можемо найняти прибиральницю, я все оплачу. 

Так невістка жила, наче королівна, у нашому будинку. Мене вже деякі сусіди запитували, чи Алла гарна господиня. А я що скажу? Та правду, не хочу брехати людям в очі. 

І от 8 березня діти поїхали в гори на відпочинок. А ми якраз мали багацько роботи, замовлень. Я у п'яницю як о 6 ранку встала, то о 1 ночі пішла спати, навіть не мала сил на душ, ледь до ліжка доповзла.

Зате у суботу невістка вже встигла похвалитися фотографіями з відпочинку - як вона плакала у басейні, каталася на лижах та ковзанах. Ще й такі трюки робила, наче ніякої травми не існувало. 

Я так розлютилася, взяла пакети та почала складати всі речі дітей геть. Раз невістка не хоче допомагати та бреше - то їй тут не місце. 

Звісно, коли вони приїхали з відпочинку, бо були в шоці. Але чоловік Степан змінив замовк на дверях та навіть поставив колодку на браму. 

- Кажеш, що твоя Алка така хвора? Чи просто брехати гарно вміє? У горах так на лижах каталася, акробатка недороблена. А як мені допомогти зі свинями - то все, у пані спина хвора. Тут дармоїди не потрібні, провалюйте!

Діти зібрали речі та поїхали геть. Де вони зараз живуть, що роблять - у душі не знаю, чесно. І не хочу знати.

Прийму сина та невістку лиш тоді, коли вони почнуть допомагати у господарці. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі