Я все життя неправильно прала занавіски! Тільки з цією бабусиною порадою у мене вони вийшли ідеально білими! ПОРАДИ
Був новий, білосніжний тюль, легкий і повітряний. Після першого прання його не впізнати! Звідки береться ця жовтизна і неприємний сірий колір?
Є вірний спосіб уникнути брудно-жовтого кольору делікатних тканин після прання!
Ми розповімо, як зберегти гарні речі в чудовому стані, як правильно прати тюль, щоб потім не було гірко і прикро.
Щоб тканина зберегла блиск, білизну і представницький вигляд, насамперед зверніть увагу на температуру води. Замочіть тюль в ледве теплій воді, приблизно 30-35 градусів.
Якщо температура води буде вище, ніжна структура тканини зруйнується і тюль неминуче пожовтіє!
Наступний етап – солоний: додайте в тазик з водою півкілограма солі. Потримайте фіранки в насиченому розчині півтори години, така процедура допоможе вивести навіть плями, що в’їлися, і випрати тюль ідеально. Після замочування в солоній воді прополощіть тюль, тільки ні в якому разі не використовуй гарячу воду для цієї мети. Пам’ятай: прохолодна, ледь тепла!
Тепер виперіть тюль рідким засобом для синтетичних тканин. Акуратно поводьтеся з тюлем, не варто викручувати – просто дайте стекти воді. Щоб повернути тюлю блиск, додай в прохолодну воду оцет з розрахунку 1 столова ложка на кожен літр.
Після полоскання тканина перевтілиться! Якщо тюль білий і ви хочете досягти блискучого снігового відтінку, додайте в холодну воду трішки рідкої синьки, кілька крапель. Вода стане світло-блакитною. Після полоскання в цьому розчині фіранки стануть білосніжними, будуть сяяти на сонці!
Сподіваюся, ці поради допоможуть вамі: так приємно, коли вікна прикрашені охайними і ідеально чистими фіранками!