«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

"Я живий! І я легітимний": Янукович судиться з Верховною Радою щодо свого усунення, справу вирішуватиме ставленик Віктора Федоровича

Утікач Віктор Янукович подав позов проти Верховної Ради. Легітимний оскаржує в суді постанову парламенту про його усунення з посади президента України. Про це повідомив представник Януковича – Юрій Кірасир у Facebook, зазначають Патріоти України.

"Віктор Янукович подав позов до Окружного адміністративного суду Києва проти Верховної Ради України. Четвертий президент має намір оскаржити законність ухвалення парламентом постанови про його нібито самоусунення з посади глави держави", – йдеться у повідомленні.

Йдеться про ухвалену 22 лютого 2014 року депутатами ВР постанову "Про самоусунення президента України від виконання конституційних повноважень та призначення позачергових виборів президента України".

На думку Кірасира, це "антиконституційне рішення – ухвалене деякими депутатами в ейфорії впевненості у своїй безкарності, а іншими – у страху перед шаленими озброєними радикалами".

"Цю постанову можна сміливо перейменувати на "Постанову про державний переворот", – додав Кірасир.

За його словами, у Верховній Раді розуміли, що законно усунути від влади демократично обраного президента шляхом імпічменту не вдасться. Розглядали два варіанти: фізично усунути Віктора Януковича або захопити владу. Пішли другим шляхом.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі