Як доглядати за нарощеними віями?
Гортаючи модні журнали, ви все-таки зважилися наростити вії? Здорово, це дійсно зручно, вії завжди довгі, пухнасті, чорні. Тільки вони вимагають особливого догляду... Як доглядати за нарощеними віями?
Методи нарощування
Ефект ляльки
Штучні вії беруться однієї довжини і приклеюються до кожної своєї натуральної. Вид вийде як у ляльки, але зате підійде для клубних вечірок, де слабке і мерехтливе світло, інформує Ukr.Media.
Лисячий погляд
Для нарощування беруться вії різної довжини. Найбільш короткі прикріплюються біля внутрішнього куточка ока і так по зростаючій - найдовші близько зовнішнього. Погляд виходить ніжний і чуттєвий, добре підійде для романтичних побачень.
Об'ємний ефект
Короткі війки чергуються з довгими. В результаті такого добору лінія очей добре виражена, вії здаються об'ємними і пухнастими. Добре підійде для ділових зустрічей.
Погляд білочки
По всій лінії очей приклеюються вії короткої довжини і тільки біля зовнішнього куточка кілька довгих. В результаті у вас вийде погляд «грайливої білочки».
Святковий
Але тут варіантів маса... Використовуються штучні вії різного кольору і довжини. Все залежить від вашої фантазії. Таке нарощування переважно для свят, карнавалів.
Нарощені вії: протипоказання
У процедурі нарощування немає нічого складного чи небезпечного, але на жаль, вона підходить не всім. Від процедури нарощування вій краще відмовитися алергікам і тим хто страждає кон'юнктивітом. Так само вона неприйнятна тим, у кого слабкі вії, вони не витримають ваги.
Тепер у вас довгі і пухнасті вії, але як кажуть: «краса вимагає жертв».
Як доглядати за віями
Після процедури не можна мочити вії протягом двох-трьох годин
Повністю відмовтеся від водостійкої туші
Відмовтеся на час від жирних кремів для повік
Не можна відвідувати сауни і приймати парові ванни
Обмежте потрапляння на вії хлорованої і морської води
А також не можна плакати і терти повіки
Спати доведеться тепер на спині
Якщо ваші вії з якихось причин відвалилися або пом'ялися, не турбуйтеся. Зверніться в салон і вам зроблять корекцію.
Догляд за віями після нарощування
Для запобігання випадання вій і для швидкого їх відновлення найкраще підійде звичайна касторова олія. Змащуючи нею вії, хоча б через день, ви не тільки зміцните вії, вони стануть густішими і шовковистими. Ну а якщо ламкості уникнути не довелося, то лікувати вії олією доведеться кожен вечір.
Відновлення
Якщо після нарощування вій виникла необхідність у їх лікуванні, то хороший ефект вийде після обробки їх сумішами з природних олій:
Реп'яхову олію змішати з касторовою і додати сік алое. Змішати в рівних пропорціях. Лікування проводити протягом місяця.
Столову ложку обліпихової олії змішати зі столовою ложкою реп'яхової олії і додати столову ложку плодів шипшини. Настояти 10 днів у темному місці. Змащувати вії кожен день протягом місяця.
Екстракт ромашки і календули. Змішати з касторовою олією в рівних пропорціях.
Змащувати вії потрібно на ніч і тільки після повного зняття макіяжу. Ні в якому разі не можна змащувати повіки, для уникнення подразнення, а наносити тільки на самі вії за допомогою чистого пензлика з-під туші.
Для зняття втоми добре допомагають примочки з відварів трав ромашки або шавлії. А також підійдуть використані пакетики чаю, при чому корисний як чорний чай, так і зелений.
І не забувайте: тільки від вас залежить краса і здоров'я ваших очей. День у день доглядайте і піклуйтеся про вії, і не тільки після нарощування і ваш погляд ще довго буде зводити з розуму сильну половину людства.